Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar, vagy ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, vagy ez így van rendjén?

Figyelt kérdés

Mostanság egy lánnyal többet "beszélgetek" suliban órák közt. Viszont az kicsit zavar, hogy ő beszél, s én meg csak hallgatom őt, néha reagálok rá, de egyszerűen alig hagy szóhoz jutni.


A lányok szeretik, ha érdeklődés van a mondanivalójuk iránt? Szóval nem ciki, hogy alig jutok szóhoz?


2012. ápr. 29. 11:07
 1/6 étoile et lune ***** válasza:

Hát a csaj előtt nem ciki, hogy nem jutsz szóhoz, mert ha cikisnek gondolná, akkor néha elhallgatna egy kicsit. Vannak olyan lányok, akik fűnek-fának dumálnak, nem nézik, kihez beszélnek, csak valakinek tudjanak mesélni. Ennyi erővel írhatna naplót is, na de megpróbálok nem ítélkezni.

Én amúgy szeretem, ha van érdeklődés, igen, másként eszembe se jutna szövegelni.

2012. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem ha van érdeklődés, de én nem ezt nevezem annak. Én azt szeretem, ha nem untatok valakit a mondandómmal, bekapcsolódik a beszélgetésbe és egy jó kis szóváltás lesz belőle.

Vannak ilyen emberek is, mint ez a lány, őket sosem tudtam megérteni. Lehet hogy ők azt bírják, ha valakinek a nyakába zúdíthatják a problémáikat, ezzel viszont vigyázni kell. Ha netántán összejönnétek és együtt lennétek, akkor sem hallgatná meg soha a véleményedet?

2012. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hagyjad had dumáljon, csak hallgasd végig úgy mintha érdekelne amit mond..!
2012. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a problémáiról mesél, hanem régi kedves sztorijairól, a jelenlegi suliról. Nem panaszkodik, meg nem a gondjáról/bajáról.
2012. ápr. 29. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Már az is egyfajta bizalom jele. Szerintem van rá esély, hogy kialakuljon valami. Majd elfogy a mondanivalója és várja, hogy te is megnyíljál, vagy lehet, hogy csak ilyen a természete és így kell elfogadni. (:
2012. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem gáz ha nem szól semmit, mert én ritka keveset beszélek 21L
2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!