Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet lergjobban megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet lergjobban megsérteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Tudni akarom, hogy melyik az a mondat, amit még véletlen se említsek egy lánynak... :)

2012. ápr. 26. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Dagadt vagy!
2012. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan vagy, mint az anyád.


Az előző barátnőm bezzeg...


Anukám nem így készíti...


Nagyon szép a barátnőd.

2012. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Hát igazából ez lánytól függ :)

Nekem volt olyan hogy tetszettem egy fiúnak de zavarában gúnyolódott, de én nem vettem sértésnek :)

Ha érzékeny a lány akkor a külsejét ne firtasd :P

Tapasztald ki lassan melyik az a téma ami felé nem hajlik.

Utalj rá lassan ha kerüli akkor valószínűleg nem tetszik neki. Pl: hogy szeret a strandra járni. Figyeld meg, hogy válaszol. Ha magára hivatkozik (kinézetre) nincs megelégedve magával szóval dicsérni kell sokat :D

Ha csak a vízről beszél hogy szeret úszni, akkor nem zavarja a kinézete, valószínűleg.

2012. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb lány elég érzékeny a kinézetére, és azt sem szeretik, ha más lányokkal hasonlítgatod össze őket. :)
2012. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Amiktől én személy szerint falnak megyek:


"Bezzeg az exem..." Ezért komolyan ölni tudnék! :D

"A nőnek az a dolga, hogy főzzön/mosson/takarítson, stb" vagy bármilyen hímsoviniszta f.sz duma. Ezekre legtöbbször visszavágom, hogy rendben, én tudok főzni, mosni, takarítani (tényleg tudok). TE b.azdmeg eltartasz, 3 gyerekkel, össze tudsz szerelni egy szekrénysort, és ki tudod cserélni a villanykapcsolót a falon, közvetlenül azután, hogy felvágtál 200 hasáb fát az esti kandallós tűzgyújtáshoz? A mai töketlen f.szik nekem ne jöjjenek "nő dolga" dumákkal, mert komolyan fejbe csapom őket... Ha igazi férfi, maximum akkor, de az igazi férfi nem mond ilyet. És a rajp.öcs nem igazi férfi...


Külsőmre nem vagyok sértődékeny, ha barátom azt mondja, hogy neki valami nem tetszik, azt mindig kulturáltan mondja, és én igyekszem változtatni rajta. Persze ez kölcsönös. A fentiek viszont nagyon irritálnak.


21L

2012. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
csúnya vagy
2012. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
egy dagadtól megkérdezed, hogy hányadik hónapban van
2012. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Hasonlítasz az előző barátnőmre,csak ő jól nézett ki
2012. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 lila nyuszi ***** válasza:
48%

Ronda vagy.

Exemnek szebb volt a....

Soha nem szerettelek.

Megcsaltalak.

Jól szop a barátnőd/húgod/nővéred.

Jobban is főzhetnél.

Láttam ma egy nagyon szép nőt...

2012. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 x Susy Omega x ***** válasza:
örökké szeretni foglak. ezt soha:D
2012. ápr. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!