Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejöjjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek egy itt tanuló külföldi egyetemista sráccal? Mennyire van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Komolyan venné? Vagy csak amíg itt van, addig jó vagyok szexpartnernek és utána vége? Valakinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés

Én is egyetemre járok, de nem oda, ahova ő, de megismerkedtem vele egy buliban. Nagyon gazdag országból jött és orvosira jár itt és anyum azt mondja, hogy fogjam meg magamnak, mert ezzel megcsinálom a szerencsémet. A diplomámmal úgysem fogok soha jól keresni, de ha elvisz magával innen, akkor jó életem lehet.

Nekem tetszik, de azért szerelemnek még nem mondanám, az meg, hogy ő érez-e valamit, azt nem tudom.

Az évfolyamomból a lányok mind irigykednek, mert skandináv és gazdag.


21/L


2012. ápr. 30. 17:09
1 2
 11/15 Johnny B. Goode ***** válasza:
Anyádéknál van több ribanc is, vagy csak egyet akart nevelni?
2012. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Johnny B. Goode ***** válasza:

Gratula az ilyen anyucihoz, az ilyennek az sem számít, ha elviszik tőle messzire a gyerekét és szétalázzák, egy a lényeg, a gazdag vő...

Legalább szép ajándékot küldenek neki Karácsonyra.

2012. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk Skandináviában nem jellemző, hogy szétaláznák a nőket, nagyon emancipáltak a norvég, svéd stb nők. Sőt inkább nőuralom van.
2012. máj. 22. 18:38
 14/15 Johnny B. Goode ***** válasza:

Most nem kifejezett népcsoportra, hanem az anyagiakra gondoltam.

Hidd el, nem feltétlenül jó a pénzre menni, mert ha ezt észreveszi vagy megérzi a másik, vissza fog élni vele...

2012. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett a nagy skandináv románccal így 1 év távlatában? Egyébként fölösleges előre tervezni és elméleteket gyártani ilyen téren. Jön minden magától! Ha bejön és szimpi is, akkor a pénz csak plussz! Ha nem jön be neked, de te neki bejössz, akkor rajtad múlik meddig tartod meg, és hogy bánsz vele, hiszen a tenyeredről fog enni. De ha csak rád mosolygott a te fejedben meg már az esküvőre készültök, akkor előbb meg kell várni neki mi a véleménye. Ha ráerölteted magad, akkor addig fog belőled hasznot húzni, amíg akar és nem neked lesz előnyöd abból, hogy pénze van!
2013. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!