Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy megtetszett nekem egy srác...aranyos meg minden, de nem az a tipikus "macsó" szóval szerintem ő nem fog kezdeményezni... hogy kérdezzem meg a nevét?? :)) úgy értem hogy milyen indokkal? :DD
2012. ápr. 30. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs kedved beszélgetni?

Hogy hívnak? Elárulod a neved?

xy vagyok. Téged hogy hívnak?

2012. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. ápr. 30. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, ha egy lány így megszólítana tuti örülnék neki. Meg minimum kedves lennék. Én se vagyok macsó típus.
2012. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pl. önbizalom hiányos vagyok, és soha sem merek megszólítani lányokat, csak akkor, ha konkrét fontos dolgot kell megbeszélnem velük. Csajom sem volt még, ezért tapasztalatlan is vagyok. Nekem is tetszenek sokan, de képtelen lennék kezdeményezni, viszont nagyon megörülnék annak, ha valaki megszólítana hogy ismerkedni akar. Az biztos hogy nem utasítanám el azonnal, de lehet hogy a randi szervezéssel már problémák lennének, akár tetszik a csaj akár nem...(néha nem érek rá)

...tehát így álnék hozzá ÉN, de én nem ő vagyok, nem tudom megmondani hogy hogyan fog reagálni. Ha nem vagy valami bunkó és ronda csaj, akkor simán menni fog szerintem. Melyik fiú ne akarna csajjal lógni ?! :D

2012. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)) hát eddigi tapasztalataim szerint nem tartanak csúnyának :DD bunkó se vagyok, könnyen szót értek az emberekkel... csak bátorságom nem nagyon van odamenni :SS
2012. máj. 1. 13:24
 6/9 A kérdező kommentje:
júj, hálás vagyok nektek :DD minden sínen van a sráccal :)
2012. máj. 2. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, mit csináltál ? Reakció ? :D Csak kíváncsi vagyok, hogy hogy reagált, mert én leírtam hogy szerintem mit csinálna, én mit csinálnék, de az is érdekel, mi történt valójában :D
2012. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát odamentem hozzá és ezt mondtam: Szija, ismerős vagy nekem. Nem találkoztunk már? aztán elkezdtünk beszélgetni. Később randiztunk is :D és tudom hogy ez kicsit gyors, de ma járunk 8 napja :))
2012. máj. 17. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, volt bátorságod odamenniés beszélni vele... :) Nekem sajnos nem lenne... :(
2012. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!