Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem nagy szerelme csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem nagy szerelme csak barátként néz rám? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Most megint volt egy lány, szinte biztos voltam benne hogy van nála esélyem. Minden enyhébben vicces megjegyzésemen is nevetgélt, írogatott, szinte rajongott értem... Most eljutottam vele addig hogy ölelgettem, fogdostam amit bírt, de amikor a csókra került a sor akkor ideges lett, és csak félig sikerült megcsókolni... csak nagyon enyhén nyakon csapott (nem látszott rajta hogy mérges rám), és azt mondta "én nem értem a fiúkat". Aztán egy idő után elmentünk.

Tökéletes barátnő lehetne, teljesen hozzám illik, nem is vagyok töketlen és mégis valszeg ezt benéztem, bár nem biztos. Még annyi hogy párszor előfordult, hogy kicsit kicsúszott a kezemből a dominancia de inkább én irányítottam nagyrészt!

én F18

ő L14



2012. ápr. 30. 20:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
csak 2 hét múlva kb érettségik után találkoznánk újra mert akkor tér vissza a városba nyárra. Sztetek ha hagynám hogy lerészegedjen kicsit akkor lehet máshogy történne? (néha piál a kora ellenére)
2012. ápr. 30. 20:58
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyja magát fogdosni, aztán meg ő nem érti a fiúkat? Ezen kiborultam. Éretlen még nagyon. Bele se merek gondolni miféle nő lesz belőle. Tetszel neki ne aggódj, csak adja az elérhetetlen szűz lányt. (Ribiskedik kicsit, mert élvezi az érintésed.)
2012. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Életed még csak most kezdődött el.
2012. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14 évesen érettségi? mi van? wtf?
2012. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A srác fog érettségizni te...:D F18... Az jelen esetben nem egy vadászrepülőgép típus száma.
2012. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

utolsó :D


Egyébként meg még nem adom fel, úgy sincs lány most aki tetszene szal... Ha már ilyen tökéletes akkor még teperek. És igen éretlen, mondjuk én sem vagyok egy matyóhímzés :D A külsőmmel nincs gond.

2012. ápr. 30. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
pedo.
2012. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


Pedómaci éhezik :(

2012. ápr. 30. 22:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért értetlen, mert nem érti mit akar tőle egy 18 éves fiú... Ilyen kis korban a 4 év óriási különbséget jelent. Hiába van felnőttek között néha több mint 10 év, kisebb korban ez feltűnőbb =/
2012. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a szex nem fontos (igaz már minden nap 100x gondolok rá), de ha eddig kibírtam ezután is kibírnám. De lehet, hogy igazad van.
2012. máj. 1. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!