Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem nagy szerelme csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem nagy szerelme csak barátként néz rám? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Most megint volt egy lány, szinte biztos voltam benne hogy van nála esélyem. Minden enyhébben vicces megjegyzésemen is nevetgélt, írogatott, szinte rajongott értem... Most eljutottam vele addig hogy ölelgettem, fogdostam amit bírt, de amikor a csókra került a sor akkor ideges lett, és csak félig sikerült megcsókolni... csak nagyon enyhén nyakon csapott (nem látszott rajta hogy mérges rám), és azt mondta "én nem értem a fiúkat". Aztán egy idő után elmentünk.

Tökéletes barátnő lehetne, teljesen hozzám illik, nem is vagyok töketlen és mégis valszeg ezt benéztem, bár nem biztos. Még annyi hogy párszor előfordult, hogy kicsit kicsúszott a kezemből a dominancia de inkább én irányítottam nagyrészt!

én F18

ő L14



2012. ápr. 30. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozz még egy kicsit de ne erőltess rá semmit sem. Elnézve az időseket, jobb esetben ők is fiatalon találták meg maguknak a megfelelő társat, és azóta élnek együtt vele. Ha így nézzük, akkor tartós is lehetne a dolog :D
2012. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

még éppen belelógok a barátzónába vagyis inkább a határon vagyok ami túl kevés :/

De nem baj nyár végére szétgyúrom magam, meg úgyis itt vannak az érettségik

(nem akar kapcsolatot senkivel azt mondta, mert túl sok dolga van, de amúgy tetszem neki ÚGY, bár ez kamuszagú)

2012. máj. 1. 17:18
 13/17 A kérdező kommentje:

még jöhetne vmi megjegyzés/észrevétel/tapasztalat.....


Mit csináljak, hogy jobban vonzódjon hozzám?

2012. máj. 4. 00:48
 14/17 anonim válasza:
A 14 éves kor elég sokrétegű egy lánynak. Mármint rengeteg új érzés, amit nem biztos, hogy pontosan be bír sorolni. Biztos tetszel neki, de lehet, hogy fél is, hogy idősebb vagy. Esetleg befolyásolják... Ne kérd egyből, hogy legyen a barátnőd, csak írogass neki, kedveskedj. Valószínűleg egy idő után ő is ír neked, ha nem keresed. Kicsit később hozd fel a témát. És ne verd át, mert nem lenne jó csalódással kezdenie a felnőtté válást.
2012. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
utolsó. most nagyon megnyugtattál. Ismerősömnek azt mondta furcsa lenne velem járni de imád... király. nekem meg azt hogy nem biztos hogy később is nem-et mondana... ezt arra írta mikor azt mondtam neki: akkor téged békén hagylak.
2012. máj. 4. 01:38
 16/17 anonim ***** válasza:

"Akkor téged békén hagylak." Ez az a mondat, ami nem kellett volna inkább szerintem. Legalábbis én tökre megbántva éreztem volna magam, ha egy srác,akit ha csak barátként is, de szeretek/imádok ilyet írt volna nekem.. Amúgy a csók.. lehet nem akartam még.

Írj privátot, ha érdekel még valami ezzel kapcsolatban. Segítek, ha tudok.

L16

2012. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 éves lány még eléggé gyerek hozzád szerintem:S
2012. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!