Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiúnak 82cm-es lcd tv van a szobájába meg iphoneja van és márkás ruhákban jár, akkor gazdag?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 01:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
gondolom..igen
2012. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

miért?

24l

2012. máj. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert ma voltam ennél a srácnál és ő mindig azt állítja, hogy nem gazdagok. Ehhez képest milyen tvje van már, a házuk egy palota kb. csomó kocsijuk van, iphoneja van stb... A legtöbb mai 18 évesnek nem hiszem, hogy lcd tvje lenne a saját szobájában, maximum a szüleinek vagy 1 a nappaliban.
2012. máj. 2. 01:29
 5/24 anonim ***** válasza:

a fiú nem, csak a szülei :D

tehát nem hazudik :P

am meg nekem ekkor már saját lakásomba volt a 82 -es tv ;)

csomó kocsival ;)

2012. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
jaja,plusz ott van még a színes fém gyűjtögetés stb...:D
2012. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

a szülei lehet,de ő nem hiszem.

ritka kivétel,hogy úgy néz ki felfogja a különbséget.

amúgy meg a mai világban simán lehet jelzálog a házon,vagy a szülők agyondolgozzák magukat,hogy fizessék a svájci frank hitelüket stb.

eddigi életemben egy db 18 körüli milliomos gyereket ismertem,aki letöltő oldalakat üzemeltetett és évi 50-60 milliót keresett.

2012. máj. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk is van LCD tv-nk, vagyis csak anyáméknak, mert se nekem, se a húgomnak nem kellett TV, pedig kérdezték, nem akarunk-e mi is egyet.. Nekem iPhone-om van, a többi családtagnak szintén okostelefonja. Mi is márkás ruhákat hordunk (jó, mondjuk nem Versace-t) Nincsen csomó kocsink, csak kettő, egy nyaralónk vidéken... de a gazdagság nem ott kezdődik szerintem, hogy van az embernek pár holmija. Ez maximum annyi, hogy a szüleimnek volt elég esze, tudnak a pénzzel bánni (hitel csak a budapesti lakásra van), nincsenek káros szenvedélyeik, stb. A gazdagság szerintem ott kezdődik, hogy lazán kivehetsz három hét szabadságot, lógathatod a lábad az óceán partján, és nem azon kell aggódnod, hogy ezalatt a három hét alatt mennyi munkát elvégezhettél volna.. Mert anyukám elég sokat dolgozik, jó ha évi néhány nap szabadságot ad magának (+ persze a Karácsony, akkor nem nagyon dolgozik). Szóval én sem hívnám magunkat gazdagnak. Persze, ha csak két végletben gondolkodsz, hogy szegény-e valaki vagy gazdag, akkor előbb mondanám hogy gazdagok vagyunk, mint szegények, na de nem csak ez a két véglet létezik.
2012. máj. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
vagy valamit nagyon kompenzál... vigyázz vele :D
2012. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Pávaaaaaaaaaa:d
2012. máj. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!