Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiúnak 82cm-es lcd tv van a szobájába meg iphoneja van és márkás ruhákban jár, akkor gazdag?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 01:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

néhány ember olyan szegény, hogy csak pénzük van


node

A gazdagság nem itt kezdődik. Jól élnek, ez látszik abból, amit leírtál. A gazdagság magasabb szint. Ha lenne nyaralójuk a francia riviérán, meg egy spanyolországban, és egy lakásuk rómában.. az már komolyan gazdag.

2012. máj. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem is lcd tv-m van, meg iphoneom, márkás ruhákban járok. A tv-t anyáéktól kaptam ballagásomra, a ruhák és a telefon árát én kerestem meg diákmunkával. Nem vagyunk gazdagok, bár nincs hitelünk, átlagos színvonalon élünk. Tehát ez nem jelenti azt, hogy valaki gazdag.
2012. máj. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 HalkHogen ***** válasza:
Én is ezt mondanám a viszonylagosság talaján állva. Ha megtetszik mondjuk egy telefon, különösebb gond nélkül rá tudok költeni 100 rugót. Van kocsim (elég szép Skoda), okostelóm, drága svájci karórám. Viszont képtelen lennék pl. egy új BMW-t kifizetni. Nagynénémék meg "földeznek", s tízmilliókkal dobálóznak, mégis folyton sírnak, hogy nincs pénzük. :-P Persze mondjuk Bill Gates-hez képest ők is csórók. :-D
2012. máj. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 HalkHogen ***** válasza:
A kérdésre valaszolva: én sem tartom magam gazdagnak. Bár azt az igazság kedvéért hozzá kell tegyem: szerintem az ember azt már gazdagnak tartja, akinek valamennyivel többje van, mint neki magának.
2012. máj. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nem, és a szülei se biztos, és nem segélyből élnek pláne ha nem fekák.
2012. máj. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 jin ***** válasza:

Ez nem határozza meg azt ,hogy gazdag vagy sem,pl:van Iphnom,de tv nincs,de lehetne,akor van kocsink,de nem extra ,mert minek arra acélra megfelel,van

Aztán pl normális rukákbanjárok,de nem minden ruhám márkás,(persze van márkás is),de attól még nézhet ki jól...

attól meert gazdag vki nem kell hogy jó cuccokat vegyen összevissza és attól hogy jó cuccai vanna nem biztos,hogy gazdag!

2012. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ez csak látszat, szintén osztom a véleményt, hogy ez nem jelent semmit. Mi is családi házban élünk, mindenkinek külön szobája, tv-je, két autó, két kutya (szintén nem olcsó ellátni őket).

Spóroltam és dolgoztam annyit az évek alatt, hogy vehetnék magamnak LCD tv-t, Iphone-t, márkás ruhát és bármit, de nem így lettem nevelve. Van egy régi jó kis tv-m, amíg ez megy, addig biztosan nem dobok ki az ablakon sokszor 10 ezer forintot egy újra, csak mert az "menőbb". Van egy alacsonyabb kategóriás okostelefonom, anno két éve a páromtól kaptam, ő is potom pénzért vette, valami különleges akcióban. Imádom, addig biztosan nem veszek újat, amíg ezen még egy karcolás sincsen, nincs szükségem Iphone-ra! A márkás ruhákkal is úgy vagyok, hogy nem veszek, mert úgy is tönkremegy, leselejtezem, egy év múlva már nem tetszik, nem divatos, bármi...

Ergo lehet azt mondani, hogy jól élünk, de ez elég relatív. A szüleim éppen elég nagy áldozatot hoztak már azért, hogy úgy élünk ahogy és ezt kívülálló soha nem fogja megérteni.

A kívülállók csak azt látják, hogy új autó, szigetelés, homlokzat felújítás, kertépítés, új kutya, stb stb. Azt sosem fogják látni, hogy az új autó céges autó, a szigetelésre több mint 5 éve gyűjt a család, a kertépítés éppen jóljött egy rokonnak, aki ebből diplomázik hamarosan, fillérekért megcsinálta, a kutyát ingyen kaptuk ajándékba, mégha nem is olcsó fajta, stb... Szóval soha ne ítélj első ránézésre.

Attól, hogy jól élnek, még nem feltétlenül gazdagok! :)

2012. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem gazdag. 2012ben ezek már nem annyira luxuscikkek. Esetleg ha új BMW-vel járna, vagy 50 milliós házuk lenne akkor lenne igaz.
2012. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

81 cm es lcd tv ~80-90we, ipohe 100e asszem, kocsi típus és évjárat függő, de legyen 2 millió. Ha a srác dolgozik 16 éves kora óta, és nem b@ssza el a pénzét mint egyesek, akkor miért ne.


Én 23 éves vagyok, saját kft-m van, amiben 80 ember dolgozik. Akkor Gazdag vagyok??? És nem anyuci meg apuci pakolta a seggem alá, hanem 16 éves korom óta dolgozom.

2012. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 jin ***** válasza:
Gratulálok!Mivel kezdted?Milyen kft?
2012. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!