Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz leszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés

Ti hogy vettétek rá magatokat?

Hogy vegyem rá magam? Igyak előtte alkoholt? :D


Nem értem magam. Elhatározom, hogy ha megint látom, mindegy mit, de hozzászólok. Erre látom, és semmi.

+észrevettem, hogy egy pár centivel talán magasabb is a csaj.

F/20 körüli a csaj kb 18.


Valami tipp?



2012. máj. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A multkor leszólítottam én is egy csajt. Azért lett hozzá bátorságom, mert kiderült, hogy ugyan azok a dolgok érdeklik mint engem, és ezzel kapcsolatban szóltam hozzá. Aztán kiderült, hogy arra játszott, hogy észre vegyem:)
2012. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is odamentem múltkor egyhez de zavart voltam, meg látszott rajta hogy nem vagyok kívánatos, pedig állandóan bámult! :o

azelőtt a buszon mentem oda, hát az is később lekoptatott de nem volt az esetem egyik se kb

f18

2012. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ebből olyan nagy ügyet csinálni, nekem, ha megtetszik, mindegy, hogy buszon, vilamoson, utcán, megállóba, plázába vagyok odamegyek, ha zavarban vagy észreveszi, nincs mitől tartanod, nem harapnak, max elküld a k*rva anyádba de 100 ból csak 1 ilyen tehát hajrá, semmi para, magabiztosság, plusz egy két vicces nyitás, sok sikert :P
2012. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert tudod ösztönösen hogy 99% uk elhajt a pics@ba, mondhatsz bármit is neki.. 1%uk meg nem tetszik.
2012. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Tényleg hihetetlenül nagy igényeik vannak a lányoknak, magam is tapasztaltam, mert gyakran szólítok le lányokat.


Nem tudom kit vgy mit várnak, pedig nem vagyok egy bányarém, sok lánynak bejöttem már mégis olyan elutasítóak és nem értem az okát.

2012. máj. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

03:52


Tudod nekik a herceg kell fehér lovon, csak éppen 21. századi kivitelben.. jó nagy ház, sok pénz, luxusutazás, sztár alkat.

2012. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!