Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy soha egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy soha egyetlen nő/lány nem kezdeményezett nálam?

Figyelt kérdés

Mindig is tudtam szerezni nőt, mindig hosszú kapcsolataim voltak, de mindig 100%-ig nekem kellett megtennem mindent eleinte. Még egy szemezésben sem volt részem. Akivel együtt voltam mindenki azt mondta, hogy nem vagyok ronda.


Elmés válaszok, miszerint "neked kell odamenni" nem érdekelnek. Tudom, megteszem én, de mindig is vágytam rá, hogy valaki más kezdeményezzen nálam, mert tetszem neki, mert teszik amit mondok, ahogy mondom, vagy bármi más. De már az is elég lett volna, ha szemez velem és rám mosolyog, bátorít. Soha az életben nem fordult elő.


Vajon mi lehet az oka? Lányok, ti mi alapján nyittok/kezdeményeztek egy pasi irányába és főleg, mi az ami miatt nem?


2012. máj. 2. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég gazdag
2012. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok,csak fordítva.

Többek közt azért kezdeményeztem én, mert hozzám senki nem jött oda és senki nem szólított meg. Különösebb más oka nincs.

21L

2012. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valóban ennyi számít a pénz? Ha magamra aggatok 1-200ezer forintot ruha és ékszer formájában akkor már minden rendben?
2012. máj. 2. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Elmesélek egy rövid sztori, épp aktuális. Május elsejézés volt (több napon át), első 2 nap szakadt farmernadrágban mentem le és egy csíkos pulcsiban. Jól éreztem magam, mert rock koncertek voltak és ez ment is a hangulatomhoz, de(!) senki nem szemezett velem .... Utolsó nap lementem passzos fehér farmerben meg egy feszülős fekete felsőben.... állandóan bámultak.

Szóval a lényeg az, hogy ha van férfias alakod és olyan ruhákat veszel fel, ami ezt kihangsúlyozza, akkor megnéznek. Ha emellé még jóképű is vagy (frizura sokat számít!) akkor nyert ügyed van. (Én nem vagyok kifejezetten az, úgyhogy nem jellemző, hogy percekig csorgassák rám a nyálukat :P :))

2012. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az össz ruha, ami rajtam volt nem ért többet 20k-nál :D (Az órám ennek többszöröse, de azt senki nem látja / érti)
2012. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor hogy jöttél össze velük, ha semmi pozitív visszajelzést nem kaptál???
2012. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Én lány vagyok, de csak béna férfiak próbálkoznak, ha normálisat szeretnék, akkor rá kell mászni, mert nem kezdeményez magától. Ez miért van?? Szép lánynak tarom magam, átlagosnak.
2012. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6, Úgy tűnik gondod van a szövegértelmezéssel. NEM azt mondtam, hogy soha nem kaptam tőlük pozitív visszajelzést, hanem azt, hogy NEM kezdeményeztek, soha, sehogy. Nem szólítottak le, nem szemeztek, nem kacérkodtak, semmit nem csináltak velem amit nők szoktak, hogy a pasit megszerezzék akár direkt, akár indirekt módon.


Ha ÉN kezdeményeztem, akkor már szóba álltak velem és mint minden férfi, volt amikor pozitív, volt amikor negatív visszajelzést kaptam.


Szuperzöld?

2012. máj. 3. 00:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol szoktál ismerkedni?
2012. máj. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mai lányok már szemezni is elfelejtettek, nem tudnak jeleket adni. Úgy általában.

Én mondjuk "szerencsés" vagyok, mert sokszor kezdeményeztek nálam a lányok, sőt, a legtöbb barátnőmet így szereztem. Odajöttek, hogy meg akarnak ismerni, táncolunk, járunk-e.

De ezt nem tartom annyira jónak, mert pont nem olyan személyiségű lányok jöttek oda, akikre vágytam. Persze jártam velük, de aztán kiismertem őket.

Jobb lenne, ha én kezdeményeznék, akkor normálisabbakkal jöhetnék össze, de ahhoz meg félénk vagyok.

Szóval bennem meg nem fejlődött ki rendesen a vadászösztön, olyan vagyok, mint egy házi macska, aki mindig megkapta a kaját, de sose vadászott még egérre, pedig arra vágyna.


24/F

2012. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!