Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan fiúk, akiknek nem kell mar egy olyan lány aki kezdeményezett nála, nem kell meghódítani?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy vannak olyan emberek, akik trófeaként tekintenek egy lányra és az kell nekik amit nehezen kaphatnak meg, érzelmek meg mehetnek a francba...


Szerintem ez nagyon felszínes és üres felfogás, szerinted?


2012. ápr. 30. 12:20
 1/7 valaki a tömegből ***** válasza:
jah vannak ilyenek egyik haverom is ebbe a kategóriába tartozik. Több hétig is fűz valakit aki általában nehezen megkapható, azután ha megvan megdugja és othagyja. Álatalában szereti a kapcsolatban lévő lányokat.
2012. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, tanúsítom,hogy vannak ilyenek.
2012. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor még csodálkozom, hogy nincsenek olyan lányok, fiúk a közelemben akit komolyat akarnak
2012. ápr. 30. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de azok csak nagypofájú gyökerek. Én tanusítom, hogy elég jól nézek ki és bármilyen nőt megkaphatok, DE az sosem imponáló, ha a nő üresen teszi az agyát és játssza a primadonnát, legtöbbször anélkül, hogy lenne mögötte bármi. Hidd el nekem, hogy a legjobb TOP100-as nők között is nagyon sok olyan van, aki kezdeményező és sokkal többet fel tud mutatni sok szempontból, mint az átlagos jégkirálynők, így soha nem leszek rászorulva, hogy megalázkodjak, mert akármikor jobbnál jobb nőim vannak és majd egy úgyis a feleségem és gyerekeim anyja lesz. Sokan vagyunk így egyébként, azért is beszéltem kicsit sokat!
2012. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan. miért szerinted az ember azért megy ki vadászni hogy a vad elégaloppoljon, a puska csöve elé álljon, és lelője saját magát?


Érzelmek? Azok mik. többségükre nincs tudományos magyarázat, szóval nem létező dolgokról beszélünk.

2012. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen..a ribanc pasiknál.
2012. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 vel felettem: Nem ennek kéne életed kihívásának lenni.Szerezz nőt,és légy vele boldog.Kihívásnak van sok minden más...

Én így gondolom,de ha te ezt szereted akkor nem szólok bele :)

2012. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!