Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, szerintetek egy ilyen lánynál lehet esélyem? 15F

Figyelt kérdés
Van egy csaj, egy évvel idősebb nálam,(én 15, ő 16) nagyon durván bejön. Teljesen az esetem :D A gond az, hogy ő a sulinkban az 'okos' lány, vagyis németből van nyelvvizsgája, most spanyolul tanul, a némettanárnő (őt is tanítja) mindig őt hozza fel nekünk példának órán. Amúgy mindenkivel nagyon kedves, csak kicsit rendezkedős, meg hangos és bevallom fogalmam sincs hogyan tudnám meghódítani, egy ilyen 'kemény' lánynak mi újat tudnék az egy év hátrányommal mutatni, vagy hogy nem küldene el rögtön, ha udvarolni akarnék neki. (Megtörtént már egy fiúval :D) Valaki próbálkozott már ilyen csajnál??

2012. máj. 3. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen, azt nem írtam, hogy egy évfolyamon vagyunk amúgy, csak ő egy évet késett.
2012. máj. 3. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ezt ennyi infóból senki se fogja tudni neked megmondani. Okos, jól tanul - és? Ha nem próbálod ki, van-e esélyed, sose fogod megtudni.
2012. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kor nem lényeg szerelem téren.

17 évesen nekem is volt már 21 éves barátnőm. : )

2012. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na jó akkor kimondom hogy egy kicsit félek tőle... (nem röhögni :D) megértem, hogy nekem kell kezdeményezni, de a csajok belegondolhatnának, hogy nekünk is nagy égés a visszautasítás...
2012. máj. 3. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem égés ha próbálkozol. : )

Sőt még előny is, mert tudni fogja hogy te hogy érzel és mit is szeretnél valójában.

2012. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!