Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női logika, avagy aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női logika, avagy aki a facebookon idióta, a valóságban is az? (szeretném megérteni. )

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nem 14 éves tini vagyok, de valahogy nem értem a nőket, valaki meg tudná esetleg magyarázni, hogy miért viselkednek úgy - ahogy?

Utálom a facebookot, unaloműzőnek "tartom", ritkán böngészek rajta, mert a való élet híve vagyok... A minap viszont "belefutottam" egy tök ismeretlen csajba, aki nagyon megtetszett. Tetszettek a fényképei, tetszett amit tanul és bejött a zenei ízlése is, meg amit magáról írt, könyvek, stb.

Mivel nem volt közös ismerősünk, gondoltam mi bajom lehet, bejelöltem. Pár nappal később visszaigazolt. (1. kérdés: miért igazol vissza ismeretlent?). Később "megböktem", majd visszabökött. Tudom, hogy semmi jelentősége, meg nagy baromság az egész, de úgy éreztem, hogy talán "elindult valami". Írtam is neki, szerintem jópofa (de valószínűleg mégsem) levelet, melyben kifejtettem, hogy nem tudom, honnan ismerjük egymást, és örülnék, ha megmagyarázná, mert ha nem, akkor kénytelen leszek törölni. :) Megkérdeztem, hol dolgozik, mit tanul, mit csinál, stb, és örülnék, ha válaszolna. A lényeg: úgy állítottam be, mintha ő jelölt volna be engem ismeretlenként, s nem én őt, de nem voltam erőszakos, szerintem illett volna válaszolnia. Erre válasz helyett törölt az ismerősei közül. (2. kérdés: miért töröl válasz nélkül, ha előzőleg már visszaigazolt, és vissza is bökött? Tudom, hogy nincs összefüggés, de nem "visszás" ez egy kicsit?)

Sokan le fognak húzni, de nem szoktam a facebookon csajozni... csak kipróbáltam, és szeretném megérteni, miért ez volt a reakciója? Ha most újra megbökném, feljelentene zaklatásért, vagy mi? :) Miért veszik olyan komolyan ezt az egészet? Hogy van-e a csajnak barátja, nem tudom. Az adatlapján erre utaló infó nincs, közös képet sem láttam.


Így a végére egy utolsó "cseresznyeatejszínhabtetejére-kérdés": lehet, hogy azért igazolt és bökött vissza, mert nem fontos, nem érdekli a facebook. Ebben az esetben (ha tényleg mindegy neki), akkor miért töröl?

Ha pedig fontos neki (számon tartja az ismerőseit pl.), akkor miért igazol vissza ismeretlent?


Lehet erre azt mondani, hogy "férfiész", de basszus, én vagy nem igazolok vissza ismeretlent, vagy ha kapok tőle levelet, arra válaszolok. Így korrekt, nem?


2012. máj. 4. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
azért fogadta el a jelentkezést mett őt az lehet az ismerősök száma táplálja. Azt hitte: felvesz +1 rajongó de nem fog hozzám szólni csak élvezem,hogy az ismerőseim száma 1-gyel nőtt.
2012. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként/nőként nem venném túl jó néven, hogyha hülyének néznek és valószínűleg én is így cselekedtem volna. Ha tudom, hogy én igazolom vissza, márpedig általában tudom, hogy kit jelöltem én és ki küldött felkérést nekem, ergo én csak visszajeleztem, ezért valószínűleg némi agyi problémával rendelkező fiatal férfiúnak néznének és a kérdőre vonásod után kedvem nem lenne válaszolni az ismerkedős kérdéseidre!

Miért nem volt egyszerűbb egy olyan levelet írni, ami úgy kezdődik, hogy "Szia! Ugyan nem ismerjük egymást, de nagyon megtetszettél és gondoltam......."

Ha te "kamuzol", vagy is hülyének nézed, akkor ne is várj ennél sokkal többet, pláne ne egy ilyen oldalon!

2012. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerinted te 100-as vagy?
2012. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hmm... oké, kedves utolsó válaszoló, köszönöm szépen, tetszett a válaszod. Szóval a benga jópofis levelem miatt törölt? Lehet, így már más megvilágításba kerül a dolog. Azért nem a "szia, megtetszettél..." levelet választottam, mert az túl unalmasnak tűnt. Lehet, hogy az egyszerűbb lett volna a legjobb?
2012. máj. 4. 10:57
 5/18 A kérdező kommentje:
miért ne lennék 100-as? :)
2012. máj. 4. 10:58
 6/18 anonim ***** válasza:
A Facebook-ról nekem is az a véleményem mint neked.Valószínűleg csak tuningolja az ismerősök számát.Viszont amit én egyáltalán nem értek,hogy ha te jelölted be,te bökted meg miért úgy írtál neki üzenetet mint ha ő tette volna ezt?Ha bejelölsz valamit szerintem neked illik előbb üzenetet küldeni(amit meg is tettél),de olyan szöveggel amiben leírod hogy miért is jelölted be.Ez már lehet akármi,hogy valahonnan ismerős neked ő,vagy csak szimplán megtetszett és szeretnéd megismerni,szimpatikus a profilja alapján,stb.
2012. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ez nem poénos, ez egyszerűen úgy jön le, hogy hülyének nézted, mint már mondtam. Én sem éreztem és most sem érzem poénosnak, pedig nekem aztán közöm nincs a levélhez. Valószínűleg elkönyvelném, hogy te nem vagy 100-as, mint ahogy utánam írták és delete...

Egyébként meg lehet pont azért jelölt vissza, mert azt hitte ismeritek egymást, avagy mert megtetszettél neki és gondolta miért is ne... Erre már sosem fogsz választ kapni! Ha van egy kis esze, akkor nem is válaszol többé egy üzenetedre sem!

2012. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Te láttál benne valakit vagy valamit, neki meg csak egy voltál a sok közül. Honnan tudod, hányan bökdösik? Vagy hányan jelölik ismerősnek? Lehet, hogy nagy társasági ember és azért vette "támadásnak" a leveledet. Ha tényleg helyes, biztos sokan keresik a kegyét, nem szokott hozzá az ugratásos bókokhoz. Sebaj. Ezen ne dühöngj, főleg azért nem mert nem úgy reagált, ahogy Te gondoltad.
2012. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát én beszarok, végig te voltál a fura, mégis itt hőbörögsz, hogy milyen idióta ez a csaj! Ráadásul nem tudsz napirendre térni egy olyan dolog felett, ami egy vállrándításnál többet nem ér. Pszichológushoz nem mész el b+ csak hogy fel tudd dolgozni ezt a tragédiát??
2012. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hát te hülye vagy. minek taktikázni? miért nem lehetett csak simán megmondani, hogy "szeretnék veled megismerkedni" ?
2012. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!