Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden lány/nő azt írja, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány/nő azt írja, h a fiú/férfi legyen kedves, udvarias és a többi. De nekem úgy tűnik, h a valóságban ez sz*r sem ér. Nem értem a dolgot.Akkor most mi van?Én látom rosszul a dolgot? Költői kérdés 21 éves fiútól

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de nekem sokat jelent, lehet nem jó helyen próbálkozol
2009. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy kedves, urdavarias legyen, de ez nem minden, mert ha nem társítasz hozzá valamiféle más megkapó tulajdonságot , akkor a kedvességnek udvariasságnak szinonímája lesz az unalmas.
2009. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom miért gondolod így, de nincs igazad. Igaz vannak olyan nők akik ezt nem tartják nagyra, de sztem ezek olyan tulajdonságok egy férfiben ami miatt a nő tényleg, igazán szeretni tudja! Ha a párom nem lenne velem kedves, és udvarias nem szeretném őt úgy ahogy most. Szóval ez igen is sokat ér!!! Elmondanád miért gondolod másképp?
2009. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na pont nemrég válaszoltam ezzel kapcsolatban egy fiunak...beirom ide is ha nem baj mert pont ide passzol:


"Valaki írta itt, hogy nem szabad nagyon kedvesnek lenni és pedánsnak. Ez tökéletesen így van.

Egy kis történet, ha megengeded:

Legjobb barátom soha nem tudott összejönni egy lánnyal sem. Volt úgy, hogy egy lányt fűzött már 1-2 hónapja (tipikus rendes csajt), a tenyerén hordozta, kedves volt, meghallgatta, meglepte mindennel. erre a végén a lány mondta neki, hogy sajnálja, de neki nem ilyen fiú kell. A barátom túlságosan kedves volt, barátnak tökéletes de másnak nemjó.

A lányok (és itt tényleg a normálisakról beszélek, tudom mert nekem is normális a csajom) nem kedvelik, ha egy fiu midnent megad nekik és hibátlan, ponthogy a kis ribik vetetnek meg mindent a barátjukkal és várják el, hogy tökéletes legyen a másik. Barátnőmnek eleinte rengeteg dolgot megvettem, érdeklődtem iránta, végtelenül kedves voltam, és mondta, hogy Ő nem ezért szeret, hanem a hibáim miatt, hogy nem olyan vagyok mint mások mert teszem azt nagy a fülem. Nem szabad túl kedvesnek lenni, az papucs dolog, sok csajt elijeszt. Persze ne legyél bunkó, de a lányok a kicsit rosszfiukat találják érdekesnek, és ez így is van jól. Ha belegondolsz Te sem tartod nagyon érdekesnek a pedál, állandóan tanulós, soha ki nem mozdulós, anyuci-kedvence csajokat. A lányok sem szeretik a tökéletes fiukat, ezt én sem így gondoltam de barátnőm például mondta, hogy a legrosszabb partik a tipikus tökéletes fiuk, akikben nincs semmi különleges, csak minta kinézet, mintaarc, mintagondolkodás, és semmi vadság, eredetiség. Engem például azért szeret nagyon a barátnőm (már menyasszony :D ), mert aránylag helyes vagyok, elfogadható az alakom, egyetemre járok, felelősség tudatos vagyok és megfontolt, udvarias, de mindezek mellett van vagy 30 millió dolog, ami megfogta, és ezek ponthogy nem tokéletes dolgok, hanem állatkodások, bunkóskodások (persze csak finoman cukkolom néha), olyan dolgok, amik érdekesek és nem unalmasak. Egy tökéletes profil unalmas, egy vad izgalmas, a kettő keveréke kell a csajoknak.

Remélem segítettem.

22/f"

2009. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nos alapvetően nincs igazad, mégis jó a meglátásod.


egy nőnek nagyon fontos az, hogy milyen egy pasi kiállása, mennyire határozott, ha úgy tetszik férfias. ez sokkal fontosabb egy kapcsolat szempontjából, (legalábbis rövidebb távon mindenképpen) mint az, hogy mennyire kedves, előzékeny stb.

úgy kell kedvesnek és udvariasnak lenni, hogy közben végig nálad van az irányítás, különben a kedvesség, udvariasság átmegy pipogyaságba, amit meg egyáltalán nem szeretnek.

Sajnos ezeket a leckéket nem nagyon lehet kihagyni. Meg kell tanulni, hogy mikor lehet, sőt kell is, sz@rni a fejére 10 méter magasról, hogy észbekapjon, mert azért nem ő a világ közepe és mikor kell utánarohanni, a kegyeit keresni stb.

2009. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor könnyen lehet, hogy én vagyok egy unalmas, lapos, fiú akiben nincs semmi.

Mindegy már úgyis hozzá szoktam az egyedülálló életformához, menni fog ez után is.

2009. márc. 12. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a hosszú kommenttel, nem tudom überelni vagy mást gondolni.


Sokban egyetértünk "22/f"-el és nem ez az első alkalom mindamellett a tapasztalatom szerint is sajnos így működnek a dolgok. Amíg rendes gyerek voltam, addig nem nagyon kellettem a nekem tetsző lányoknak. Aztán kicsit "mocsok" lettem és csak úgy jöttek a csajok.


Örülök, hogy feleségem nem ebből a körből került ki. Ő tényleg rendes lány!



Viszont az utolsó megjegyzésedhez engedd meg, hogy hozzászóljak egy kicsit nyersebben:

Egy idióta vagy, ha így belenyugszol változás nélkül a dolgokba. Szeretnél csajt? Igen. Sejted mit kéne tenni? Igen. Akkor tedd meg, ha először furcsa is lesz, hogy most más vagy.



25/f

2009. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye példát fogok felhozni: ha otthon felsöprök, a párom nem kezd el ajnározni, hogy milyen ügyes voltam, ha hazaér, mert úgymond természetes, hogy nincs kosz. A lányok sem fognak rajzani körülötted, mert kedves és udvarias vagy, mivel ez kellene, hogy természetes legyen.
2009. márc. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!