Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Ismeritek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ismeritek ezt az érzést, helyzetet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de azért úgy döntöttem, hogy leírom.

Előfordult már olyan, hogy megláttatok valahol, akárhol egy idegen lányt a barátjával, párjával, de annyira tetszett az illető lány, hogy egyszerűen nem hagyott nyugodni a dolog, és arra gondoltatok, hogy legközelebb, ha esetleg egyedül meglátjátok valahol az illető lányt, akkor jó lenne mégis meszólítani, valamit kérdezni tőle. Esetleg meg is tette már valaki? Már csak amiatt is, hogy megtudja, hogyan beszél, milyen a hangja. Bár az sem mindegy, sőt nagyon nem az, hogy mit kérdezne, mit mondana az ember.

Én már voltam így néhányszor, de sajnos csak a gondolat szintjén. Azok is írhatnak, akik ugyanígy csak a gondolatig jutottak el hozzám hasonlóan, tehát akik nem zárták le magukban az élményt azzal, hogy párja van a kiszemelt lánynak.


2012. máj. 4. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Meg is dugtam már pár ilyet. Mi a kérdés?
2012. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát az ismerkedések 99%-a így kezdődik, de a férfiak nagy része ilyenkor lép is, megszólítja a csajt


nem csak ábrándozik

2012. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kérdés lényegét tekintve az, hogy próbált-e már valaki úgy közelíteni, tehát valamit elérni egy idegen lánnyal, hogy tudta róla: van párja, csak akkor éppen nem volt vele, és egyedül volt a lány bárhol.

Hát, ami írtál, az érdekes! És hol, meg hogyan történt? Mert az sem mindegy, hogy hol történik. Ehhez nem kis szerencse is kell.

2012. máj. 4. 23:46
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Amit utólag írtam, azt az elsőtől kérdezem.

2012. máj. 4. 23:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, de még eljöhet az ideje. Azért ha valaki leszólígatná a csajomat, biztosan ellátnám a baját.
2012. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen; ez a mérleg másik oldala. Talán ezért is elgondolkodtató ez a dolog. Nem mindegy, hogy az ember melyik oldalon áll.
2012. máj. 4. 23:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár nyilván az olyan helyzetekre céloztam, amikor egy idegen lány egyedül van, de a fiú már látta korábban, hogy van valakije. Tehát nem a párja jelenlétében történne a dolog.
2012. máj. 5. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ettől még megláthatom őket együtt.
2012. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

IQ-a szerelem relativ

Keress rá.;-)

2012. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!