Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak milyen típusú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak milyen típusú nő jön be? Akik kicsit rámenősebbek vagy aki inkább visszahúzódó?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az férfi függő.a nyusziknak a nagyszájú nő kell,a nagydumásoknak a kisnyuszi nő,hogy tudjanak egymás mellett érvényesülni.
2012. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pasinként változó. én visszahúzódóbb vagyok, viszont ha kettesben vagyunk akkor rámenős ;) így tetszem a barátomnak. 23/L
2012. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Diavolino44 ***** válasza:

Visszahúzodó!

1-2 alkalom után az ilyen típusú lányok feloldódnak annyira hogy a kommunikáció 50-50% lesz. Idővel már meg sem tudok szólalni mellettük. :D

2012. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem már tetszett ez is az is

f18

2012. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
olyan aki nem költi el a pénzemet felesleges cuccokra.
2012. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó:DD lány vagyok,de én nem szoktam kihasználni senkit, de a többség szeret mindent a pasival fizettetni. én úgy vettem észre, legyen kicsit rámenős, de ne adja magát könnyen a lány, kell a kihívás, hogy érdekesebb legyen, hagyni kell szóhoz jutni a pasikat, de ne is legyen túl csendes a lány..arany középút a legjobb, legalább is én ezt tapasztaltam:)
2012. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 asdface ***** válasza:

Hmm...

Én azt tapasztaltam, hogy mindkettő, mert a nőknek soha semmi sem elég jó. Ha nem nyomulsz nyuszi vagy, ha nyomulsz, akkor meg biztos csak dugn! akarsz.

A pillanatnyi hangulatuk függvénye szerintem.

Nekem már vágták a fejemhez mindkettőt, úgy hogy egyazon személyen próbáltam.

2012. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 asdface ***** válasza:
Bocsánat félreolvastam a kérdést. VEgyétek, hogy nem írtam semmit. :)
2012. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:56


Én viszont pasi vagyok, szóval nekem ne mutasd be a női átlagot. Sajnos volt szerencsém összefutni velük!

2012. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nemtom. Engem 'visszahúzódónak' tartanak, de alaptalanul, mert nem vagyok az. Nagyon is nem. Inkább gyakran csak érdektelen, vagy elfoglalt. Főleg akkor szoktak tévesen de-aranyos-visszahúzódó-kisártatlan jelzőkkel illetni, amikor ülök a sarokban, mereven bámulok a barátomra és épp azon gondolkodom, hogy holnap szakítok vele.

Ennyire érző, emberismerő, előítéletmentes a férfi:(

Mindegy neki szerintem, csak jó feneked legyen.


20+/L

2012. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!