Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira elbizonytalanít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elbizonytalanít, hogy még nem is ismer, de "ragaszkodik" hozzám. Rosszul gondolkozom?

Figyelt kérdés

teljesen azt sugallja, mintha úgy érezné magát, hogy ő senkinek nem kell.

pl ilyesmik bizonytalanítanak el:

kedvesen mondtam neki, hogy nem tetszik fülbevaló egy srácon (neki van)

erre szabályosan megsértődött, majdhogynem kikérte magának, hogy ő ilyen én vagyok az előítéletes.

holott szerintem jogom van hozzá, hogy nem tetszik nekem ez vagy az, nem értem a megsértődést.

mintha nem lenne önbizalma vagy nem tudom. valami nem stimmel vele.

ha nekem lenne valami "heppem" ami másnak nem tetszik, de én szeretem, nekem eszembe nem jutna megsértődni.


másik:

amikor megbeszéltük, hogy maradjunk abban, hogy inkább meg sem ismerjük egymást (tekintve, hogy vonakodok tőle) és ezek után amikor mégis felhívtam (mert kialakult bennem az, hogy ne alkossak egyből olyan véleményt valakiről, hogy ő megalkuvó) simán egyből nyit felém annak ellenére, hogy első körben megsértettem őt. tartása semmi nincs. mintha mindegy lenne már, csak legyen valaki. ilyen érzésem van. (tehát megint ott vagyok mint az első "megérzésemnél")


már az elején minden megmozdulásából az jön le, hogy önbizalomhiányos, amit rám vetít ki - megsértődik mert nekem nem tetszik egy fülbevaló.


más mit gondolna?


2012. máj. 5. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám hogy még gyerekek vagytok..te is és ő is.Egyrészt ha nem tetszik az ő fülbevalója akkor mondd meg neki hogy konkrétan az ő fülbevalója nem tetszik.De el kell fogadni a másikat olyannak amilyen,mertez a stílusa.Te mit szólnál hogyha ő is a külsődre tenne megjegyzést,biztos te sem örülnél neki...Másrészt ha nem akartad megismerni akkor miért hívtad őt fel?
2012. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

30 év körül vagyunk

"mondd meg neki hogy konkrétan az ő fülbevalója nem tetszik."

nekem általánosságban nem tetszik egy 30 éves férfin a fülbevaló

"De el kell fogadni a másikat olyannak amilyen,mertez a stílusa."

ettől én elfogadom, hogy ő olyan amilyen. fülbevalós.

"Te mit szólnál hogyha ő is a külsődre tenne megjegyzést,biztos te sem örülnél neki..."

volt már rá példa, engem az érdekelt, hogy neki mi tetszik akkor, és miért nem tetszik neki, ami nekem igen. a sértődés a közelemben sem volt.

"Másrészt ha nem akartad megismerni akkor miért hívtad őt fel?"

ismeretlenül nem akarok előítéletes lenni, ezért hívtam fel megint, nyitottam, hogy megismerjem.


de megint ilyen hozzáállással szembesültem.

szabályosan minta le lennék oltva, amiért máshogy látok dolgokat.

tehát alapból haragudni ezért egy ismeretlenre ráadásul, de azért lazán nyitni felé, valahol szerintem nem stimmel valami nála.

2012. máj. 5. 11:13
 4/4 A kérdező kommentje:
ugye??
2012. máj. 5. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!