Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg mit szeretne? 17f

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon régóta ismerek, mindig is nagyon jóban voltunk, és most is minden héten találkozunk. Sokszor szerintem egyértelmű jeleket ad(olyanokat mond, úgy viselkedik), de van mikor elég közömbös, és nem tudom, hogy barátként gondol rám, vagy többet szeretne? Milyen egyértelmű jelei lehetnek annak, hogy nem csak barátként gondol rám?
2012. máj. 5. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
megcsókol
2012. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos kifejezi szóban vagy mozdulatokkal.
2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:O Mik történnek?:O
2012. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a lánytól nem várhatom, hogy megcsókoljon
2012. máj. 5. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
én se vártam mégis megcsókolt...
2012. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami megszokottabb? Amúgy meg nem nagyon szeretnék kockáztatni, mert tul joba agyunk ahhoz, hogy ezel elszúrjam, de már 1-2 éve nagyon tetszik...
2012. máj. 5. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha láthatóan jól érzi magát veled, az jó jel, és egy percre se unatkozzatok!
2012. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!