Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem. Honnan tudhatnám meg...

Szellem. Honnan tudhatnám meg mit szeretne tőlem? Már a napokban is láttam, ma pedig kétszer is.

Figyelt kérdés

Rémisztő, , elég magas és az arca is beesett, nem bánt csak áll. Szerintem akar valamit, de amikor megyek egyik szobából másikba és "összefutunk" és látom ahogy áll, gyorsan eltűnik.


NEM KÉREK A HÜLYE VAGY DUMÁBÓL, MINDEGYIKET LEPONTOZOM ÉS NEM REAGÁLOK RÁ.


A többieknek: gyerekként is láttam ezt-azt, de nem hittem az ilyenekben... aztán egyik nyáron tökéletes személyleírást adtam a születésem előtt elhunyt dédpapámról - akiről fotót se láttam- nagymamámnak...innentől kezdve újra féltem a sötétben, mert tudtam nem minden árny, amit eddig annak tudtam be...


Nem akarom bántani meg azt se akarom hogy ő bántson, de olyan mintha valamire figyelmeztetni szeretne...


2010. dec. 19. 05:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

érdekes...

Nos, ilyen para-jelenséggel nem volt még dolgom, de hiszek benne...

Talán, ha beszélnél hozzá...próbáld megkérdezni, hogy ki ő, és mit akar. (vagy a dédpapád szelleme az?)

2010. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Olvasd el a Hamletet. Ott is ilyen van :D
2010. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az első válaszolóval.

De amugy ez álmodban történik vagy a valóságban?

Ha az utóbbiban történik akkor te egy médium vagy.

Gyengébbek kedvéért:Kommunikálsz a szellemekkel.

2010. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a legegyszerűbb, ha megkéred közölje veled mit szeretne.

Persze ha félsz tőle az más.

Én pl. lezártam magam olyan szinten, hogy kértem a tudatalattim, csak azt lássam ami nekem jó és hasznos.

De tavasszal én is láttam előző lakásunkban egy idős bácsit, csak állt és nézett engem is, féltem tőle.

Aztán hetekkel később szóba jött a téma és a férjem elmondta, hogy ő is látja ( ugyanolyannak írta le ), csak nem akart szólni, nehogy megijedjek.

Végül ő beszélgetett el az öreggel, el is tűnt utána, érezhetően megkönnyebbült az egész ház.

2010. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
A szellemek csak azokat látogatják, akik fogékonyak rá. Azoktól kérnek segítséget, hogy visszaküldjék őket a fénybe, ahol a végső nyugalom várja őket. Én is hiszek ezekbe a dolgokba. Gyújts meg egy fehér gyertyát a lakásban és kérd meg ők békével távozzon. Ne félj tőlle, ha eddig nem bántott ezután sem fog.
2010. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

néha én is látok szellemeket... de gyakrabban inkább csak megérzem őket

anyukám mindig azt mondta, hogy ha bántani akarna, akkor már megtette volna, és ez részben igaz lehet

lehet hogy nem hallod amit mond, pedig mondaná... kérd meg hogy adjon jelzéseket ezzel kapcsolatban, esetleg otthagysz neki valamit amin üzenetet hagyhat, vagy egy szellemtábla-szerűség, csak mondjuk házi kiadásban. Nem kell drága cucc, ha közölni akar valamit, megteszi. És fontos: semmi *khömm* "szakemberhez" ne fordulj, mert egy a millióhoz az esélye, hogy nem egy sarlatánt találsz.

2010. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
84%
Ez olyan, mint a Hatodik érzék című film. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne üzenni, vagy mit szeretne mit csinálj? A filmben is ez oldotta meg a rejtélyt.
2010. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbbnek gondolom, ha megkérdezed tőle. Talán ha megpróbálnál tudatosan vele álmodni, akkor könnyebben tudnál vele kommunikálni.
2010. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
kérdező te nem vagy normális, remélem nem te vagy a szomszédom.
2010. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszolóknak a hozzászólásokat! -szerencsére ti vagytok többen!


Nem, ő nem a dédpapám, most költöztem vissza a társasházba egyedül, és mostanában látom, amikor 1 évvel ezelőtt voltam nem volt semmi.


Viszont a társasház előtt volt itt egy befejezetlen kisebb társasház úgy hívták hogy "szellem lakópark" de szerintem csak azért mert sose fejezték be...


Amúgy olvastam más kérdésekben is hogy mit írnak.

Az baj ha a szobámban 2m*1m tükör van a gardróbon és hogy minden éjjel meggyújtok egy gyertyát - mert félek a sötétben? Valaki máshol azt írta, hogy a gyertyagyújtással azt jelzem hogy békével jöttem, a tükör meg segít nekik átjönni ebbe a világba jah és a gyertyánál van egy Biblia is, nem direkt, az egész tök véletlenül alakult így, mert el akarom olvasni az egészet...


Azon is gondolkodtam hogy a társasházban szórakozott szellemidézéssel valaki és engem talált meg...:S egyszer voltam klinikai halál állapotában...


Amúgy már attól hogy írjátok hogy beszéljek vele annyira beparázok, hogy lüktet az egész gyomrom meg mindenem...


Tegnap este vagyis ma 6-kor, mert addig nem mertem lefeküdni, az imámba is belefoglaltam, hogy Isten adjon neki békés nyugodalmat a túlvilágon.


Ha még látom, akkor lehet lépek és megkérdezem mit szeretne... most mondjuk 1 hétre elutazom, de nem akarok rettegni tőle.


//ő azért félelmetesebb nekem mint az eddigi árnyak mert láttam az arcát...:S:S:SS::S:S:S:S:S:S://


És mégegyszer köszi a válaszokat, még ezt az estét kell kibírnom...

2010. dec. 19. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!