Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi randi után és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi randi után és hogyan tudhatnám meg, hogy a másik szeretne e párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
a hetedik randi után, hivatalos levélben kell megkérdezni. Ja és küldj felbélyegzett válaszborítékot is!
2010. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szeretne, csak az a kérdés, hogy veled-e.

Komoly kapcsolatot vagy szexet?

Az sem mindegy, hogy milyen idősek vagytok és fiú vagy vagy lány.

De hogy válaszoljak is: Ha valaki hajlandó másodszorra is randizni veled, az akar is valamit.

2010. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

22L (Én) és 28F.

Már találkoztunk 3szor, de nem tudom eldönteni, nem tudok rajta kiigazodni hogy mi is ez kettőnk között..

2010. nov. 20. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem egyszerűen kérdezz rá mi a helyzet köztetek,nálam bejött és a mai napig imádja hogy akkor ilyen határozott voltam!:)

28/L 30/F

2010. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En ugy voltam eddig minden egyes pasival akivel talalkoztam hogy elmondta hogy mit is akar...eddig mindenki aki talalkozott velem komoly kapcsolatot akart, velem ellentetbe, de en ezt tudomasukra hoztam!Ha mar megcsokolt akkor az az elso lepes egy kapcsolathoz.Hogy komolyat akar e az csak idovel derul ki...hadd hogy iranyitson o!Hivjon o ki, kezdemenyezzen o stb
2010. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki elmegy a 2. randira, akkor az már azt jelenti számomra, hogy nem csak barátkozni akar. Egyébként ki kell tűnnie a gesztusaiból, a viselkedéséből, akár csak a nézéséből is. Én első randin is láttam a páromon, hogy kellek neki. Én viszont csak a 2. randin gondoltam így, nekem ennyi idő kellett. Mielőbb jobb a másik tudtára adni hogy ebből szerelem lesz vagy csak barátság! Ne ámítsuk egymást!
2010. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha akar tőled valamit az már az első randin is kiderül.legalábbis én így látom.
2010. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14:37

Nos, ebben az utolsó mondatban van valami, de nem teljesen igaz. Cáfolnám! Talán mondhatom, hogy én vagyok az élő ellenpélda. Talán nem is egy srác volt, akivel találkoztam, na jó randiztam és nem is egyszer, annak ellenére, hogy már szinte az elején sejtettem, éreztem, hogy ebből nem lesz semmi a részemről, és nem akarom a kapcsolatot. Szóval két randi még nem garancia, de három se...

2010. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez amúgy egy jó kérdés, mert én is randizgatok srácokkal, pl. most is eggyel aki nagyon bejön, de fogalmam sincs, hogy szeretne e kapcsolatot, nekem úgy tűnik hogy nem, mégis 1 órán kereszül csókolóztunk a kocsiban, utána meg sms-t is írt, hogy jól érezte magát, mégis én úgy látom nem gondolkozik kapcsolatban... különben nem azt írná, hogy egész hétvégén pihenni fog, hanem mondjuk talizni hívott volna, ha már tudja hogy én is ráérek...


nem lehet ezt tudni egy jóideig hidd el!

volt aki azt mondta nekem eslő talin, hogy ő csak komolyat akar, aztán meg mégsem akart, mikor már én igen!

2010. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És még a nők a bonyolultak. :D Van benne valami, de néha a pasikon sem lehet elmenni... :))
2010. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!