Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj kb 2 éve ismerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj kb 2 éve ismerem barátom nagyon sok közös témánk van meg jól érezzük magunkat ha együtt vagyunk hogyan mondjam meg neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

hogy fogja fogadni?

15f


2009. jún. 24. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

veszélyes lehet ha a lány nem így érez irántad, a barátság is rámehet.

de ha meg igen akkor meg boldog párkapcsolatban élhettek.

Azt nehéz megmondani h ezt hogy tedd, keresd a megfelelő időpontot, szerintem megéri kockáztatni.

A legjobb barátságból lesz a legnagyobb szerelem!

velem már mindkettő előfordult.

18/L

2009. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én a helyedben nem rögtön egy szerelmi vallomással kezdenék. inkább kideríteném, hogy járna e veled. És a legegyszerűbb, módja, hogy ha egymás mellett sétáltok és megfogod a kézét, és nem húzza el, akkor lehet nem lesz elutasító veled. Ez azért is fontos mert egy kézfogásban sok minden válsz benne van. És a barátságotok, ahogy az előző is írta, ha mégse akar semmit nem fog rámenni, ha esetleg elhúzza a kezét. vagy az is megtörténhet, hogy ha ő nem is szerelmes és elhúzza a kezét, utána csak észre vesz mint pasit! és aztán talán szerelembe esik. ha meg hagyja hogy fogjad a kezét, akkor utána próbáld meg a derekát is átölelni, ha zt is hagyja bújj hozzá, ha azt is hagyja, csókóld meg, és ha azt is hagyja, akkor már nem is kell semmit se mondani:)
2009. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!