Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell nőként kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nőként kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ez egy igen jó kérdés.
2012. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fünof ***** válasza:
tapasztalatbol mondom: ugy szoktak a lányok h rányomulnak a fiúra, mindenféléket kérdezgetnek, meg hogy eltudnának e vele képzlni vmit, vagy jó esetben bevallja neki. (f)
2012. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kifinomultabb módszer ?

ha van egy férfi, akiről jóformán semmit nem tudok, akkor hogyan kezdek el egy beszélgetést?

2012. máj. 9. 20:02
 4/7 ASOT ***** válasza:

ha úgy látod h kicsit is tetszhetsz a srácnak, akkor neked nőként semmi extra dolgod nincs,


bármivel odamehetsz, szia xy vagyok, régóta figyellek bla bla, nagyon szimpatikus vagy..blabla... lehetséges lenne h megismerjelek?


Ennyi nem kell bonyolítani! Te nő vagy! Egyszerűbb.

2012. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem azért, mert nem tudja valaki hogy hogyan kell többnyire felületes beszélgetéseket folytatni első körben, még adhatok neki esélyt, az érdekel hogy mi van a felszín alatt, de azt meg rögtön nem fogom megtudni. nem feltétlenül akarom felfedni a szándékaimat, csak beszélgetni és aztán vagy lesz valami vagy nem. azzal, hogy a nők azt mondják hogy a férfi dolga kezdeményezni sok lehetőségtől eleshetnek.
2012. máj. 9. 20:08
 6/7 aszomszedneni ***** válasza:

érdeklődj valami olyan iránt amiről legalább egy picit tudsz valamit és sejted, hogy őt is érdekli ... pl. koncerten : " szerinted is jól tolják a srácok (feltéve , hogy így van)? "


vagy valami atom f*szságot ami legalább egy picit vicces :D

2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:

Szerintem meg nézegesd, simítsd meg a hajad ha rádnéz mint aki igyekszik tetszeni neki...

És csak akkor szólítsd ha alkalom van rá, mit-tudom-én várjátok a buszt és késik, nem tudom hol és mikor szoktad látni.

Direktben nem érdemes nyitnod, ha a srác igazi "férfi" akkor ha szabad és tetszel neki oda fog menni hozzád ha észreveszi hogy bejön neked. Ha nem akkor meg inkább ne akarj tőle semmit mert hiába néz ki úgy ahogy, sose fogod jól érezni magad egy gyerekkel akinek mindig az "anyukája" maradsz és nem a párja leszel mert még nem nőtt fel igazából. Ha megírod hol szoktad látni konkrétan biztosan sok tippet tudnak (unk) adni, így elég nehéz, csak olyasmiket írhatnék amit csak férfiaknak van értelme.

2012. jún. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!