Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem akarok ismerkedni meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem akarok ismerkedni meg a nem akarlak megismerni az szerintetek ugyan az?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megismerni azt takarja, hogy trád nem kiváncsi, de attól még másra igen. A nem akarok ismerkedni jelenti azt, hogy senki nem érdekel.
2012. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem ugyanaz

a nem akaroknál eleve senkivel, a másik esetben téged nem

van egyáltalán olyan hogy valaki nem akar ismerkedni?

2012. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint!Itt az van,h mikor "beajánlottak" engem neki,akkor ő azt mondta,hogy nem akar ismerkedni!Akkor ez nem azt jelenti,h én nem jövök be neki,hanem azt,h most senkire nincs szüksége?
2012. máj. 10. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit biztosan jelent: jelenleg semmi eselyed nala.
2012. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudnám,hogy egyáltalán lesz-e!Tudnám mi jár a fejébe! :(
2012. máj. 10. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Van, hogy most odajönnek hozzám, egyértelműen ismerkedési célzattal, és én mondom, hogy nem akarok, mert van barátom. Lehet, hogy őt szimpinek találnám, de nem akarom áltatni, vagy fölöslegesen húzni, úgyhogy ezt mondom neki.


Inkább akkor tudom elképzelni, hogy a kettő ugyanaz, ha mondjuk beszéltek, nem ráz le kapásból, hanem vmi után, hogy vmiért nem vagy már szimpi, és ezért inkább ezt mondja. De ha pl kapásból leráz, mint én, akkor lehet, hogy tényleg senkivel sem akar ismerkedni.

21L

2012. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tudnám mi jár a fejébe!"


Ezt mi sem tudjuk.

2012. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is ismer engem.Csak köszönő viszonyban vagyunk,de annyira megtetszett,h folyton ő jár az eszembe!
2012. máj. 10. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!