Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, akit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, akit az iWiWen is el tudok érni, illetve a lakcímét is tudom. Kiszámíthatatlan, hogy mikor online. Tolakodás lenne rögtön a postaládájába dobni valami üzenetet?

Figyelt kérdés
Tetszik most egy csaj. Már írtam neki IWIW-en, hogy szeretnék vele megismerkedni, de azóta nem lépett még be és nem tudom hogy mikor fog legközelebb. Nem tagadom kicsit ideges vagyok, mert örülnék ha minnél előbb elolvasná és tudnám hogy ha válaszolt-e rá akkor mit. Viszont tudom hol lakik. Szerintetek ez hasznomra válhat? Mit tanácsolnátok? Szerintetek dobjak bele a postaládájába is valami üzenetet?
2007. aug. 11. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tolakodás, ha levelet dobnál be neki. De elötte inkább puhatolózz, hogy tetszik e neki valaki, vagy valami hasonló. Ne idegeskedj, mert akkor csak rosszabb lessz, hidd el nekem. Mi lányok szeretük az ijeneket ÁLTALÁBAN! De azért ha irsz neki, akkor ugy ird meg, hogy ne legyél erőszakos a levélben, de mégis tátermett.SOK SIKERT:D
2007. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki levelet. Legyél türelmes! Nem lehet így rárontani valakire. Nem tudhatot hogyan fogadja és nem mindenki szereti a meglepiket.NYUGI!
2007. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó 5let a levél, valamilyen romantikus levélpapírra, de persze nem mindegy, hogy mi áll benne.
2007. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerősnek jelölted, és visszaigazolt, akkor láthatod az e-mail címét, ahova írhatsz.

A postával vigyázni kell, mert mások is elolvashatják, illetve "nem kapja meg" a címzett.

Esetleg "véletlenül" találkozhatnál vele az utcán.

2007. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tolakodás, csak a lány úgy érzné a nyakában loholsz. Az ilyesmi egy kicsit visszataszító a lányoknak. Nyomulni kell, de ne annyira, hogy a lány azt higgyje, belézúgtál. Egyszerűen határozottnak kell lenni, és kész. Írj neki egy e-mailt, hogy jöjjön el egy randira. Ha ismer, és nem ír le, úgyis válaszol. Ha nemmel válaszol ne erőltesd. Ha visszakérdez valamire, akkor nem írt még le téged, és többet szeretne tudni rólad, mielőtt igent vagy nemet mond. Ha igent, akkor onnan már nyert ügyed van. De levelet szerintem ne dobj be, mert az olyan, hogy titokban kinyomoztad hol lakik, mintha kémkedél utána, szóval érted, attól csak megijedne

Albert

2007. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem először iwi-en írj neki üzenetet. Utána látni fogod, mit reagál rá. Ne ronts egyből ajtóstól a házba, csak lassan és finoman. HA nem válaszol, akkor is megpróbáltad!

Sok sikert!

2007. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi idő elteltével történnek ezek (pl.: amikor bejelölted, amikor levelet írtál), de a levél kétesélyes mert lehet hogy bejön lehet hogy nem ezt mindenkinél más. Egy a lényeg nyugi és ne siettesd a dolgot.
2010. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!