Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátnőm 15/f vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm 15/f vagyok. Nem tudom hogyan mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

Nmetudom mittegyek a lány 14 éves :)

Még sose volt barátnőm mittegyek hogymondjam el?



2012. máj. 11. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Van 1 barátnőm.
2012. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell siettetni, szüleid úgy is látják eljársz otthonról ha kérdezik mond meg xy-hoz mész, észreveszik h sokat beszélsz vele fb-on vagy telón. Összerakják a képet:D bemutatni meg ráérsz 1-1.5 hónap múlva:) mióta vagytok együtt?
2012. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hazamész. Becsukod az ajtót

-Anya, Apa, van barátnőm.

És kész is

2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ha már vagy 2-3 hete jártok csak akkor mond el. Mert nagyon sok mai kamaszok 1-2 hetente másba szerelmesek, járnak.


Egyébként szólj a szüleidnek, üljetek le és mond el h anya apa van egy barátnőm, nem sokára bemutatom nektek. De biztos kérdezgetni fognak róla h h nézz ki. Esetleg mutasd meg nekik a facebook profilját.

2012. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg tőlük, hogy áthozhatom a barátnőmet. És ebből megtudják, és ha megengedik, hogy eljöjjön, akkor még meg is ismerik Őt.
2012. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, van egy barátnőm!
2012. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Roncii ***** válasza:
100%
Apa... Követem a példád van egy barátnőm ;)
2012. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!