Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A testépítő fiúknak általán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testépítő fiúknak általán olyan lányok tetszenek, akik mindig edzenek?

Figyelt kérdés
Vékonyak és izmosak ???
2012. máj. 12. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,nem vagyok az,de ha az lennék akkor nem számitana,hogy edz vagy nem,csak figyeljen oda az alakjára, ennyi :)
2012. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyén függő
2012. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyen vèkony,de ne túlgyúrt
2012. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem pl nem fontos. Van olyan lány akin jól áll pár kg felesleg is. Bár az edzőtársaim mind az idióta plázacicákat szeretik...
2012. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb szerintem igen. Meg ha a lány nem is volt feltétlenül vékony és izmos mikor megismerkedtek, úgyis az lesz egy edzett pasi mellett. Előbb utóbb feszélyezni fogja, és attól tart, elveszíti a pasit, ha nem lesz kisportolt. Meg az edzés biztos jó közös időtöltésnek is :)

25/N

2012. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendszeresen sportolok, igen edzek és szeretnék találni egy olyan lányt aki nem ítél el ezért. Manapság már komolyan " cikinek " érzem hogy foglalkozok magammal, helyesen táplálkozom. Nem azok jönnek be, de örülnék ha lenne egy lány aki szívesen járna el velem edzeni, és örülne a sikereimnek :)

19 F

2012. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy nekem az ilyen nagyon rokonszenves tud lenni.

És hogy milyen izmos az nem számít csak az ami belül van.

2012. máj. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül...

az csak egy extra lenne :)

2012. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!