Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van olyan testépítő akinek...

Van olyan testépítő akinek tetszenek a kigyúrt nők?

Figyelt kérdés

mert szerintem kicsit undorítóak.én legjobban a klasszikus női testet kedvelem pl: [link]


a csaj legyen sportos de sztem ne legyen kigyúrt.túlzás ha úgy néz ki mint egy férfi: [link]

mi erről a véleményetek?van olyan akinek tetszik??



2011. dec. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

mark86


ez a szint,mint nő senkinek nem tetszik,de az első link is átlagos. Idomtalan. Izomtalan. Vézna.

2011. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két csaj szét van photoshopolva. Amúgy szteroidok nélkül senki soha az életben nem lesz annyira kigyúrt, sőt valószínű még azokkal sem.. szerintem naturálban egy olyan fitness modell a legfelső szint, a fitness formában mintha már koxolnának, bár nem tudom.


ez naturálban van, 6 év edzés után: [link]


ne mondd már hogy nem szexi...


meg mondjuk ezek, mind sok-sok év: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

nyuszi,a zsuzsis kép már nem mostani,most már kicsikét több izom van rajta de különben izomépítés terén zsuzsi nem jó példa mert ő eleve úgy edz hogy ettől izmosabb már ne nagyon legyen mert másként nem férne bele a kategóriájába.


hogy a kérdéshez is hozzá szóljak,biztos hogy vannak csak ritkák de pl. Gai Green felesége Triss elég izmos és gondolom tetszik neki a saját felesége.

2011. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. tele van pumpálva mindennel, az átlagos izmos nők nem így néznek ki.
2011. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dirtboy, tudom, itt még 23 éves volt. én csak a céljaimat szemléltettem :D
2011. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 °:Amigo:° ***** válasza:

Toldi Zsuzsit láttam nemrég egy fotózáson.

Hát, Nyuszi megnyugtatlak : Van mit retusálni rajta.

Közel sem tökéletes....


Na, nálam ő az egyik etalon :

[link]

2011. dec. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a szteroidozó testépítő nők,mint ami a második linkben is van azok undorítóak szerintem.én is a klasszikus női testet szeretem a legjobban,mondjuk amiket Dilisnyuszi belinkelt azok még nőiesek,jól néznek ki.

30/F

2011. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!