Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi próbálkozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi próbálkozás után adnátok fel a csajozást?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mennyi leszólítás és elutasítás után pl. Tegnap értem el a 150-et, 0 sikerrel. Azt hiszem, jobb lenne leállni, ami nem megy azt nem kell erőltetni alapon. Ti hogy vagytok ezzel? 23/F
2012. máj. 14. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi számít nálad "leszóláts és elutasítás"-nak? Csak mert én pl. nemigen szólítok le lányoka, inkább mondjuk úgy, hogy megismerkedek velük, kiépítek egyféle kapcsolatot, amiből aztán bármi is lehet (volt már belőle szex, barátság, szerelem). Ha te csak odamész egy lányhoz, hogy "szia, járnál velem?", akkor ne csodálkozz, hogy elutasít.
2012. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Mindig küzdened kell! Ezt tanuld meg!
2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem olyanra gondoltam... pl buliban megismerkedünk, elvagyunk, randira hívom és nemet mond. Utcán nem igen szólítok le embereket.
2012. máj. 14. 15:28
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért kéne mindig küzdeni, ha nincs értelme?:)
2012. máj. 14. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Buliban talán a legnehezebb komoly kapcsolatot kialakítani.

Meg úgy is akkor fogod megtalálni a párod, amikor nem keresed. Ameddig erőlteted, addig nem is látsz tisztán.

2012. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a minőségre is kéne menni,nem csak a menyiségre...
2012. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Minőségre is mentem, egyetemi bulikról van szó, tele normális csajokkal. Plázapics*knál nem kezdeményeztem soha.
2012. máj. 14. 15:32
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

"egyetemi bulikról van szó, tele normális csajokkal"


Na EZ a hét vicce, pedig még csak hétfő van :D

2012. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint

úgy értettem,a csajozás minőségét is növelni kell,nem csak a számát.

2012. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyetemi lányok = normális lányok? Hát nem is tudom, azért erre rá tudnék cáfolni...
2012. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!