Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Halálosan rettegek az elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan rettegek az elutasítástól, emiatt nem is próbálkozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmitől nem félek annyira, mint az elutasításoktól melyeket nőktől kapok. Inkább nem is kockáztatom, mert annyira valószínűtlennek tűnik az a tény, hogy össze is jöhet. Mit tegyek? Ha prostikhoz járnék egy ideig az segítene?
2011. dec. 28. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

kevés az önbizalmad..nem vagy megelégedve magaddal..

változtass a külsődön, hogy elfogadd magad..és miután kicsit dobtál az "egódon" akkor próbálkozz..könnyebb lesz:)

2011. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

Nuku önbizalom -.-" Legrosszabb ami lehet. Legyél "karizmatikus" és legyél bátor, ne félj odamenni az illetőhöz és beszélgess vele nyugodtan. Fő a közös téma. Jah és ne legyél olyan prostibarom tehát ne járj össze ku*vákkal. Elég ha eléletben "gyakorolsz" hogy ne égj le ha eljön az alkalom. Jah és ha dob... sz**d le, örülj neki hogy megvolt az első mérföld köved a társasági életed felépítéséhez :)

Örülök ha segíthettem:


Pedomackó 14/F

2011. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak hát azt könnyű mondani, hogy csak menjek oda. Úgy érzem előbb állnék oda egy 70.000-es sereg elég egyedül egy darab parittyával, mint, hogy leszólítsak akárkit.
2011. dec. 28. 20:11
 4/20 anonim ***** válasza:

Na ebben szenvedtem én is, sőt még ma is. Így sose lett volna nőm, ha nem kezdeményeznek. Szerencsére már volt jó néhány barátnőm, akik szó szerint leszólítottak, így ismerkedtünk meg.

De ha belegondolok, hogy ha ők nem hajtanak rám, akkor egyedül maradok örökre... elég durva lett volna.

És abba sem szeretek belegondolni, hogy hány nőről csúsztam le, amiért nem mertem sohasem kezdeményezni.

2011. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lesz/van. Csak azzal a különbséggel, hogy én ronda vagyok így nem fognak kezdeményezni. Ezért gondolkodtam prostituálton.
2011. dec. 28. 20:19
 6/20 anonim ***** válasza:

-.- Mi a ronda? nincs ilyen..mindenkinek más az ízlése.

És ha valakinek nem is jössz be elsőre,attól még meg tudod hódítani..fontos a belső is ! ;)

Amúgy,az elutasítás mindig ott lesz,nyugodj meg,próbálj csajozgatni finoman,óvatosan,vedd lazán a dolgokat először.:)

Sok sikert !! :D

2012. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi, lazán venni már nem bírom, mert teljesen rágörcsölök, csak hülyét csinálok magamból. A belső tulajdonságaim is elég átlagosak, nem hiszem, hogy ezzel meghódíthatok valakit.
2012. jan. 3. 22:46
 8/20 anonim ***** válasza:

Úgy kell gondolkodni mindig, hogy nincs semmi veszteni valód!

Bárkihez nyugodtan oda lehet menni, ha elküldd a fenébe? Na bumm, nem történt semmi.


Holnap a legelső szimpatikus lányt, akit meglátsz, legyen az bárhol, a buszmegállóban, a metrón, az utcán, a sarki boltba, MEG KELL SZÓLÍTANOD!

Mivel szerencsétlen vagy, úgysem tudsz majd kinyögni semmit, a hülyén vigyorgó képedre meg nem lesz kíváncsi vagyis elküldd majd a francba. Na és? Pont ezt kell megszokni, a visszautasítást. Ha ettől már nem tartasz, akkor matematikailag biztos (a nagy számok törvénye alapján) hogy előbb-utóbb lesz, aki majd nem küld el.


Szóval holnap az első lányhoz menj oda!

2012. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ejjha..na,ne legyél már ilyen pesszimista!

Biztos találsz majd valakit,ne add már fel..és lehet valakinek átlagos lennél,másnak meg mondjuk egy igazi csoda.

Ha meg úgy érzed,dolgoznod kell a belsődön valamit,tedd meg! :)

Légy optimistább picit (nem azt jelenti,hogy egyből sikert vársz el),és jobbak lesznek a dolgok..

És minek görcsölsz rá? Amúgy logikusan gondold át,mi értelme ennek?:DD talán jobb lesz,ha rájössz,hogy SEMMI :)

kis idegesség oké, görcsölés nem.:S

2012. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: Nem hiszem, hogy meg tudom csinálni, az öngyilkosság gondolata kerülget csak ha belegondolok is, hogy meg kell szólítanom valakit. Ha meg oda is mennék, és elutasítana fel is vágnám az ereimet.


Nem tudom minek görcsölök, hülyék a génjeim, szar volt a gyerekkorom, akármi lehet.

2012. jan. 3. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!