Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is kikészít ez a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kikészít ez a sok reménytelen próbálkozással eltelt nap?

Figyelt kérdés
Állandóan ismerkedem, amikor csak tehetem, neten, élőben egyaránt de valahogy sosem találom meg a párom. Nem jön össze semmi sem. Úgy érzem el vagyok átkozva. :(

2012. máj. 13. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezer és ezer ilyen kérdés van, szent meggyőződésem,hogy létre kéne hozni egy GYK-s fórumot, ahol a hozzánk hasonlóak csemegézhetnek a sok otthonülő, agonizáló izék között. :D
2012. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagy elátkozva, szerintem két lehetőség áll fent:

1. bűnronda vagy - nem valószínű

2. rossz a kisugárzásod: nem vagy elég magabiztos stb.

2012. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy állandóan ismerkedsz. Az élet nem ekörül forog. Gondolom mások is látják, hogy görcsösen akarod. Addig szerintem nem is lesz igazi kapcsolatod amíg nem nyugszol meg és leszel boldog egyedül is. Senki sem bírja sokáig ha rá támaszkodnak és tőle várják a boldogságot.
2012. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég nehéz egyedül, amikor annyi sok bájos lány van mindenhol. Csak egy lányt szeretnék, de mégsem jön össze a környéken semmi sem. :(
2012. máj. 13. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:
engem nem készít ki, inkább örülök, h. nem kaphat meg a sok buta piccsa. sajnos egy sincs, aki méltó lenne rám
2012. máj. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, mivel már nem foglalkozom ezzel. Egyedül is tökéletes életemet élem, ha lesz valaki aki az utamba kerül és csatlakozni akar az életemhez akkor jöhet. Én biztos nem futok meg próbálkozok 100aknál hogy legyen valakim.


amúgy is van elég dolgom, nem érek rá ilyen dolgokra időt pazarolni.


23f

2012. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!