Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem köszön nekem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön nekem csak mosolyog? Hogyan közeledhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

17/F vagyok ő 1 évvel fiatalabb.


Suliban találkoztunk valami rendezvényen és ott váltottunk pár szót és nekem nagyon bejött és szerintem én is neki.(de ki tudja...)


Vártam hogy valamelyik folyosón összefussunk de nem találkoztam vele.Biztos osztályban ülős típus.

Az osztályából senkit nem ismerek.

Amikor találkozok vele (nagy rohanás közepette) akkor köszönök ő meg csak mosolyog. És nem tudom miért...?


Egyébként hogy közeledhetnék hozzá vagy hogy beszélgethetnék vele mert azt nem akarom hogy oszt. termükbe berontok és odamegyek hogy csá jöttem beszélgetni?


2012. máj. 14. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy antiszoc...

Amúgy meg próbálj az útjába kerül a folyóson vagy valami ilyesmi

2012. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam de nem megy :D

Visszahúzódóbb szerintem.

2012. máj. 14. 17:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? :D
2012. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Állítsd meg a folyosón és kérdezd meg tőle,hogy hogy vagy? stb.... 1-2 ilyen alkalom után már köszönni is fog meg lehet,hogy ő is felkeres ha szimpatikus vagy neki :)
2012. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Küldj üzenetet és megmondom hova vagyok valósi:D
2012. máj. 14. 18:07
 6/13 A kérdező kommentje:

De miért van az hogy csak mosolyog?


(Amúgy Debreceni vagyok.)

2012. máj. 15. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:

mert annyira zavarban van,hogy meg sem tud mukkanni!! :D / hidd el, tapasztalat! :)

17/L

2012. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sose tűnik zavartnak.

Szerintem nincs zavarban :D

2012. máj. 17. 15:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt csak hiszed, és is meg tudom játszani, hogy nem vagyok zavarban, de közben meg ezerrel ver a szívem.
2012. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem azért mosolyog mert látja rajtad , hogy neked mennyire bejön...ennyire ne mutasd ki szerintem.
2012. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!