Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyan helyet, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan helyet, ahol kulturált körülmények között lehet kulturált és lehetőleg fiatal meleg srácokkal ismerkedni személyesen?

Figyelt kérdés

Elsősorban Budapesti hely érdekel.

Szaunák és egyéb alkalmizó helyek nem jönnek szóba.



2012. máj. 15. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Hát gondolom a meleg bárok.
2012. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

én nem ismerek helyet de egy társkeresöt igen

pinkvanilla.hu.egy probát megér

2012. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

első válaszadónak mondom:

Hagyjátok már abba az SP koncert beírogatását válaszoknál, nem veszitek észre h kiba.ottul unalmas? Idióta... Amúgy bejelentettem a válaszodat, szóval ha eltűnik és az adminok az enyémet itt hagyják, akkor bocsi mindenkitől, de már nagyon idegesít.

2012. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért idegesít? Nem szégyen az. Legalábbis nem kéne, hogy annak érezd.
2012. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az alteregoban elég nagy a választék, biztos találsz olyat aki tetszik :) elég sok embert megismertem már ott :)
2012. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!