Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a jó profilkép társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó profilkép társkereső oldalon? 17f

Figyelt kérdés

Nagy nehezen, de megyőzött nővérem, hogy regisztráljak love.hu ra.

Milyen profilképet érdemes feltöltenem? Nem szeretem magam fotózgatni, így kevés a képem. Milyen egy meggyőző profilkép?

Külsőre én: szemüveges vagyok( keret nélküli szemüveg), vastag szemöldököm van ( nem úgy kell elképzelni, hogy összeérne, de vastagabb az átlagnál. No bajusz-borosta-szakáll.

Kockás hasizmom van, de arról nem akarok profilképet, nem az egyéjszakás lányokat akarom befűzni :).



2012. máj. 15. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"Kockás hasizmom van, de arról nem akarok profilképet, nem az egyéjszakás lányokat akarom befűzni :)."


Akkor minek írtad le? Idióta.

2012. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami téged ábrázol, nem pedig a szomszéd Béla bácsit.
2012. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért, hogy kizárjam ezt az alternatívát, visszaolvasva felvágásnak tűnik, de nem az volt a cél :)
2012. máj. 15. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a kockás hasizmod van, akkor valószínűleg olyan képet kellene felraknod, ami ilyen egész alakos, és akkor nem csak az arcodat látják, hanem kicsit többet

utána meg a privát képeidhez nyugodtan rakhatsz "felvágós" képet is :)

2012. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Google, első találat:

[link]

Igen részletes cikk.

2012. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Érdekes a cikk, elolvastam.

Valószínüleg inges-nem odanézős képet teszek fel profilnak, albumba félmeztelent is :)

2012. máj. 15. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Férfiak:


Ne nézzen a kamerába

Ne mosolyogjon

Ne igyon alkoholt, és ne legyen látható utazás közben

Fényképezkedjen állattal

Ha fiatal nőkre vágyik, vegye le az ingét

Ha idősebb nőkre vágyik, vegye fel az ingét

2012. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy időben társkeresőztem. Kevés képem van, ezért egy idő után feltettem egy olyat, amit gyűlöltem, de legalább tényleg látható vagyok rajta.

Az az egy kép volt, amelyikre több lány/nő írta, hogy milyen klassz, azt kellene elő képnek tennem.


Pedig a kamera felé néztem, mosolyogtam is egy kicsit, mondhatni utazás közben készült, állat sem volt mellettem és kabát volt rajtam.

2012. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

rakd ki őt :D vagy csinálj egy hasonló képet magadról! :)

f18

2012. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az a legjobb mindig ha mosolyogsz, kérj meg valakit miközben fotóz nevettessen. És csak legyél természetes:) Ennyi:)
2012. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!