Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondanátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok egy ilyen fiúrol? Részletesen lent

Figyelt kérdés
Csak buliban csajozik,csak részeg csajokat próbál becserkészni,azokból pedig nem a legszebbeket,hogy biztos meglegyen neki még az éjszaka száz százalékosan,de második randit egyikkel sem akar,kapcsolatot sem akar.Rendben van ez így?Nem csúnya a fiú

2012. máj. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy elsősorban nincs önbizalma a leírtak alapján...

Másik hogy csak a szexre kell neki azok a lányok mert ahogy írtad randit egyikkel se akar randit...

"Lyuk lyuk csak a keret más"

19/L

2012. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jah egy bizonyos ideig, lehetnek ezek évek is de ha már van kapcsolata és megcsalja, az már nem oké..
2012. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt mondanám h igen megszokott férfi viselkedés vagy valaki nagyon megbántotta és most elege van a kapcsolatokból vagy nagyon kisfiu még
2012. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,

ahogy a kis címszavakat nézem, te szeretnél valamit az illetőtől. Jól gondolom?


Nem normális az ilyen életvitel. Vagyis szerinte normális, de ez.. Most "kibulizza" magát, aztán majd megnyugszik.


Szerintem ne tedd ki magad a csalódásnak, hogy kihasznál egy éjszakára.... és áthajt rajtad mint egy expressz vonat.

2012. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es igazad van,de szerintem engem nem tudna és nem is szeretne megbántani..Lehet,hogy tényleg kicsit kisfiú még,igaz már 22 éves
2012. máj. 15. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Komoly belső problémái vannak. Én nem kezdenék vele... nem azért mert mi lesz ha megcsal. Ez hülyeség. Azért mert nem biztos magában, és valószínűleg komoly céljai, álmai sincsenek az életben, amiért küzdhetne, csak úgy van. És az ilyen ember sosem lesz sikeres, semmilyen téren. Nem bíznám rá az életem. Egy igazi nő mellé, magabiztos férfi kell. Egy ilyen srác, általában sose tud labdába rúgni olyan lányoknál akik az esete, nem azért mert nem helyes vagy nincs benne meg az adottság... azért mert a saját korlátainak a rabja.


Persze mint mindenhonnan innen is van kiút, csak észre kell vennie magát, és egy kis önfejlesztés segíthet.

2012. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mizuzizu92 ***** válasza:

üdv

Hát kicsit eltér a vélemény az tolósétól,az én párom is bulizott minden buliban meg döntött egy jó nőt !

Piált sőt még drogozott is .

Össze jött velem nyilván ez miatt az elején rosszul indult a kapcsolatunk hisz neki nem volt egy komoly kapcsolata se viszont tudom hogy nem csalt meg mert együtt mentünk mindenhova elég bonyolult a dolog egyébként azért vagyok ebben biztos mert elejétől kezdve együtt laktunk !

De belém szeretett segéd munkás ként dolgozott akkor volt 20 éves én 14.

most már 5.5 éve együtt vagyunk együtt élünk bebizonyította hogy tényleg szeret most várjuk első közös gyermekünket jövőre lesz az esküvőnk és most fogja elindítani a saját autó klímás vállalkozását .

Minden ember más lehet hogy az utolsónak igaza lesz de ezt egyáltalán nem biztos lásd az én példámat .

2012. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mizuzizu92 ***** válasza:

Persze mint mindenhonnan innen is van kiút, csak észre kell vennie magát, és egy kis önfejlesztés segíthet.

ezzel a mondattal határozottan egyet értek !

2012. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizalma és ezért megy a mennyiségre. Jócsávónak akarja érezni magát.
2012. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!