Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok akkor, ha egy olyan lánnyal randiznátok, akin van 10kg túlsúly, de ez csak az első találkozón derülne ki?

Figyelt kérdés

Neten beszélgetek egy pasival már egy hónapja, de ott csak az arcomról látott képet és a jövőhéten találkozunk, azt nem tudja, hogy nem vagyok épp egy modell alkat. Nem is került szóba, meg nem is kérte, hogy mutassak magamról több képet. Félek, hogy hogy fog reagálni.

Egyébként fogyózok... Még mielőtt azt írnátok, hogy fogyjak le!

Jó fej vagyok :D, vajon ez győzhet a külsőm felett?


2012. máj. 16. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem fog, mert frusztrált leszel a találkozón, nem tudod önmagadat adni, mert b@szogatni fog a lelkiismereted.

Nem lenne egyszerűbb elmondani neki, hogy mi bánt téged?

Ha úgy nem érdekled tovább, akkor nem is kár érte, ha meg igen, akkor felszabadult leszel és jobban fogod érezni magad. Ha te jobban érzed magad, akkor ő is és a kapcsolatnak több jövője van szvsz.

2012. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudjam, hogy más hogyan fog reagálni?
2012. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy ilyen helyzetekben miért jobb kamuzni, aztán lehet fosni a találkozónál. Bár te nem kamuztál most, attól még vhogy megemlíthetted volna, aztán egy gonddal kevesebb.

Kérdésre is válaszoljak, attól függ milyen magas vagy és hogy oszlik el.

2012. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azért nem említettem, mert nem egy társkeresőn talált rám a srác, szóval nem éreztem, hogy kellett volna mondanom.

Egyébként arányosan oszlanak el rajtam a kilók. Mindenhol van egy kis plusz.

2012. máj. 16. 11:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez idegesít téged, márpedig szemmel láthatólag igen, akkor elmondod neki.

Legfeljebb a srác viccesen annyit mond, hogy őt nem zavarja, sőt kifejezetten tetszik is neki és ennyi, viszont amikor találkozol vele, önmagad tudsz lenni.

2012. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Diavolino44 ***** válasza:

Nagyon egyetertek az elsovel! Ha nem mondod el neki egyfolytaban az foga fejedben jarni h biztos csalodott bennem, hogy nem vagyok az a modell alkat.

En a vekony lanyokat szeretem, de lattam mar nem egy szep lanyt akin volt sulyfelesleg!

Nagyon jo olvasni hogy elkezdtel fogyozni csak az a baj, hogy nem magad miatt, hanem aazert h konnyebben rad talaljon a szerelem.... igy par ev muva a leadott kilok majd szepen visszakusznak.. :(

De sok sikert es kitartast kivanok!

2012. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aki regisztrálja magát egy társkereső oldalon,az már rég túlvan az ilyen kis apróságokon,mint 10kg felesleg.

Nemgondolod?

2012. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6 Magam miatt fogyózok, nem a pasik miatt! :)


#7 Nem társkeresőn talált rám a srác, hanem a nagy kék közösségi oldalon látta az adatlapom és az volt neki szimpi.

2012. máj. 16. 12:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen!


Abból indulj ki,hogyha most otthagy 10 kg "felesleg"miatt,akkor 5 év múlva is simán otthagyna gyerekkel együtt..

2012. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Megesik az ilyen.

Ő nem kért több képet, te nem mondtad. Ennyi. Majd kiderül mit reagál, de nem hiszem, hogy akkora nagy probléma lehetne neki.

Sok sikert.

2012. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!