Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok akkor, ha egy olyan lánnyal randiznátok, akin van 10kg túlsúly, de ez csak az első találkozón derülne ki?

Figyelt kérdés

Neten beszélgetek egy pasival már egy hónapja, de ott csak az arcomról látott képet és a jövőhéten találkozunk, azt nem tudja, hogy nem vagyok épp egy modell alkat. Nem is került szóba, meg nem is kérte, hogy mutassak magamról több képet. Félek, hogy hogy fog reagálni.

Egyébként fogyózok... Még mielőtt azt írnátok, hogy fogyjak le!

Jó fej vagyok :D, vajon ez győzhet a külsőm felett?


2012. máj. 16. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy te nem csalódsz a pasi külsejében? Nagyon lutri ám,hiába láttatok egymásról 100 fotót és egész alakosat is....Tudnék erről mesélni,vannak tapasztalataim :D
2012. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11 Igen, ez is benne van a pakliban. Igazából ő meg mindegyik képén másképp néz ki, van amelyiken tetszik, van amelyiken nem. De az eddigi beszélgetések alapján szimpi, úgyhogy annyira nem is érdekel, hogy hogy néz ki. Meg a kisugárzása úgy is fontosabb lesz.


Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, kicsit nyugodtabb vagyok! :)

2012. máj. 16. 13:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Én egyszer találkoztam egy csajjal -bár nem volt randi- de élőben fura volt látni hogy kimondottan kövér volt.Mondjuk neked a 10 kilóddal szerintem nem kell aggódj,az nem vészes,a csajon akit mondtam vagy 30 lehetett (ha nem több...)
2012. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nem kért több képet, akkor nem érdeklik annyira a külsőségek. Ha annyira fontos lett volna neki, hogy nehogy már találkozzon olyan lánnyal, aki külsőre nem az ideálja, akkor kért volna több képet és az alapján dönti el. De nem így történt, megfogta a személyiséged és neki ennyi elég. Ne parázz.:)
2012. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Már 2-szer találkoztam a pasival, és pár órája beszéltük meg a következő randit holnapra. Mondta 1-2-szer azt is, hogy jó velem lenni és szereti, hogy mindig mosolygok. Nagyon sokat beszéltünk mindkétszer és még neten is nyomjuk. Legközelebb nem fogok így izgulni :D
2012. máj. 23. 20:43
 16/21 anonim ***** válasza:
hajrá.:)
2012. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

10 kilót nem biztos hogy észrevesz elsőre, főleg ha ügyesen öltözöl. Egyébként meg nem árt egy kis plusz, a kerek popsihoz és nagy cicikhez. :D


19/F

2012. máj. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem emlísd meg neki neten, hogy fogyózol, abból tudni fogja, hogy van rajtad egy kis plussz, de legalább teszel ellene.
2012. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Már említettem neki személyesen, egyébként azóta már egy pár vagyunk, úgy látszik nem zavarja. :)
2012. jún. 10. 15:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Semmit, rakd ki a melled és akkor azt fogja bámulni, ha eleve a molettebb nőket szereti, akkor nem lényeg, hogy a hasadon nagyobb a háj mint szeretnéd.
2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!