Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar egy alacsony férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy alacsony férfi egy magas nőtől?

Figyelt kérdés

annyira idegesít, hogy a múlt szombaton rám akaszkodott egy kis fittyfasz és nem tudtam levakarni magamról.

Nem igaz, hogy nem zavarja egy ekkora mértékű magasságbeli külömbség!!!!


2012. máj. 16. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Ki lett törölve a válaszom, akkor beírom mé 1x.


megdugni, mivel másra úgysem jó..!

2012. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon kellene neki egy csaj.
2012. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
A nők primitívségének egyik legnagyobb bizonyítéka, hogy az érzelmi igények és az intellektuális elvárások helyett ekkora feneket kerítenek a külsőségeknek. Nagy stílusficamtól árulkodik, hogy még a 190 cm-es lányok is magassarkú cipőben járnak bulizni...
2012. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Mitől ér kevesebbet egy alacsony pasi bárki másnál?


Netán nem érzed magad biztonságban mellette?

Az összes haverom magasabb nálam, mégis simán összecsomagolom, vagy lerúgom őket, ha arról van szó. Én jobban aggódnék az 50 kilós langaléta pasikért.


Minek pattog ha olyan kicsi?

Elnézést, ezek szerint nem olvastam a nagy könyvben, hogy csak 180 fölött lehet valakinek önbizalma.


Magassarkút akarsz fölvenni?

Hát vegyél, minket nem zavar.


Hülyén festesz vele az utcán?

Bocsánat, azt hittem párt keresel magad mellé, nem pedig egy cuki kiegészítőt, amivel (akivel) villoghatsz. Ha pedig nincs elég merszed, hogy felvállald a férfit akit szeretsz, akkor ott komoly önértékelési problémáid lehetnek.



Elhiszem, vannak olyan emberek, akik azt hiszik körülöttük forog a világ, ha pedig akkorák, mint Danny Devito, akkor főleg irritálóan hathat. Ugyanakkor nem értem mire vered magad, hogy téged magas nőként mit akarnak tőled holmi hobbitok.

Ezzel amúgy is felesleges kérkedni, hiszen egyáltalán nem rajtad múlt, hogy mekkorának születsz. Ahogy az alacsony emberek sem, ha érted.

Tudtommal eddig sehol sem bizonyították, hogy az alacsony emberek bármilyen fizikai vagy mentális hátrányban lennének. Éppen ellenkezőleg. Több pofont kapnak az élettől, ezért aztán kitartóbbá, lelkileg erősebbé válhatnak Ott van például Napóleon, aki csaknem meghódította fél európát, vagy Takeda Sokaku aki 150 centisen pusztakézzel ölt és nyomorított meg embereket...


Azonban mit akarhat bárkitől is egy magas nő, aki csak akkor tud bárkit lesz*pni ha hasra fekszik?


Ja elnézést, meg az én k*rva anyámat :D

2013. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!