Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista fiúk! Nektek mennyire kritérium, hogy egy lány nagyon művelt legyen? Lent

Figyelt kérdés
Egy olyan lány már szóba sem jöhet, aki nem extra művelt az élet majdnem minden területén? Tehát nem egy kétlábon járó lexikon kb, de persze nem is buta, csak nem egy szuper zseni.
2012. máj. 17. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egy nő adjon magára normális keretek között és ne legyen sík hülye. tehát ha pl felnézel az égre, és azt mondod, hogy látod a Göncölt, ne kérdezze azt, hogy ammeg mijapic.sa.
2012. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell nagyon műveltnek lenni, de azért legyen egy s más a fejében. a szuperlexikon fajta se jó ám.
2012. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj basszus, miért várna el ilyet bárki? A fősulin/egyetemen általában egy témakörben szerzel szélesebb látókört, nem pedig általánosan leszel okosabb mindenben. Ennek ékes példája, hogy az egyetemista csajok közt is találni rengeteg buta pics*t.


De amúgy neked miért annyira lényeg, hogy egyetemista pasid lehessen?

2012. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg, csak van egy srác, aki nagyon tetszik és ő is egyetemre jár, jól tanult mindig, tényleg jó feje van és kicsit befeszültem, hogy az ilyen fiúk nagyon magasra teszik a mércét.
2012. máj. 17. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
az egyetemista lányok közel sem "extra műveltek", de még a fiúk sem :D a csaj legyen szép és értelmes, amihez nem feltétlen kell felsőfokú végzettség
2012. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Én sosem néztem műveltséget,nekem az kell hogy az illető rendelkezzen a megfelelő intelligenciával,ugyanis az emberek úgy 30%a olyan hülye hogy nem tudok velük meglenni.Műveltség nem kell,csak érdeklődés,azonban aki intelligens az általában érdeklődő is ,úgyhogy nincs probléma.
2012. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a műveltség, amit az ember a középiskola végére megszerez, bőőven elég. Amint írták, a lényeg, hogy legyen érdeklődő, nyitott a világ felé. Ezáltal bármiről jól el tudtok beszélgetni, könnyebb dolga van a pasinak, ha beszélgettek. Legyél nyitott a világ felé, ha csak a cigarettázás és az alkoholos italok kössék le a fantáziádat. Szóval betanult műveltség terén nekem nem nagyok az elvárásaim, inkább legyen általánosan intelligens, értelmes valaki.
2012. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem alábecsülöd a 30%-ot kedves előző..

abszolút nem kell szuper zseninek lennie a csajnak de azért ne akarjam minden második mondata után életképtelennek nyilvánítani..

2012. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Az egyetem sz@rt se számit a leg hülyébbek járnak oda akiket ismerel, engem se vetek fel, mégis meg vagyok, nem is kell a trágya diploma. Mind bekébzelt elkényeztetett majom aki oda jár jobb ha rendes, dolgozó srácot keresel magadnak.

Egy jo szakma töbet ér bármilyen egyetemnél manapság.

Ne legyél sík hülye de nagyon okosnak se szabad lenni egy nőnél az nem éppen előnyös.


22/F

2012. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Én most megyek egyetemre de hülye vagyok :D

Na jó azért annyira nem... :)

f18

2012. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!