Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kelthetném fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiről eddig úgy tűnt hogy nagyon különbözőek vagyunk, de mostanában többet beszéltem vele és azt hiszem, beleszerettem. Egyszer valami miatt írtam neki facebook-on és azóta többször is ő keresett. Ez elvileg jót jelent, viszont más fiúkkal is eléggé jóban van (amivel persze megőrjít).

Na hogy a lényegre térjek valamit lépnem kell, de nem tudom mit. Ráadásul jövő héten 3 napos osztálykirándulás szóval a lehetőség adott. Valami ötlet? 17/F


2012. máj. 18. 21:46
 1/5 anonim válasza:
csak mondd el neki. :)
2012. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csókold meg osztálykiránduláson!
2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én lennék a legboldogabb ha lenne annyi önbizalmam :)
2012. máj. 18. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
pont ugyan ebben a helyzetben vagyok csak nem 17 vagyok :D de azért én nem az osztálykirándulás első napján mondanám el ... :D mert ha negatívat kapsz akkor el is lett bbszva az egész kirándulásod
2012. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szard le ne foglalkozz vele ne is keresd.... ha akar valamit majd mászik utánad.... ha nem akkor nem kellesz neki.... szóval légy vele lekezelő aztán gumi a zsebben max marad is ott... hajrá
2012. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!