Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég szakítottam. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam. Most akkor nekem is más lánnyal kellett volna csókolóznom, csak mert ez a "divat"?

Figyelt kérdés

egyre több helyne olvasom ,meg hallom ismeretségi körbe, hogy szakítottak párok, és rá néhány napra buliban, már vagy mindkét, vagy valamelyik fél már mással csókolózott...

most nekem is ezt kellene követnem?!

nem tudok még más nőre gondolni sem, nemhogy csókolózzak vele..:/

tényleg szerettem a barátnőmet, akivel majdnem egy év után szakítottunk..:/ és tudom ,hogy ő túl lesz a dolgon. hamar, és én szendvedek...:/


de a társadalom mégis ezt várná el tőlem....hogy ezt csináljam...

miért?! :/


22/F



2012. máj. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki várja el ezt tőle? Már neharagudj, de elég gyerekes felfogású vagy. Azt tedd amit te jónak látsz és nem azt amit elvárnak tőled. És ez nem divat. Csak így lehet a leggyorsabban felejteni.
2012. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nemtudom...én msot attól ,hogy smárolnék egy lánnyal, aki tök ismeretlen a számomra, nemfelejteném el gyorsabban.

nem akakrok kapcsolatból , kapcsolatba mmenekülni, de ugynaakkor, nyafogni sem fogok ,hogy így ugy nincs nőm...-_-

2012. máj. 20. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, helyette emiatt nyafogsz. Sztem szard le a többieket, és kész.
2012. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de miért lennék ettől menő???

nemértem az embereket..:/

2012. máj. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!