Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetne szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetne szerintetek egy olyan srác, akit senki sem szeret, aki emiatt magányos és szerelemre szomja, nincs is sok közeli barátja és totál nem érti meg senki sem az érzéseit, álmait, vágyait?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt amit én,probálkozik és tűri a sikertelenséget aminek nincs vége.(nálam)
2012. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

megpróbálhatnál barátokat szerezni

tudom, hogy nem könnyű, de nincs jobb megoldás

2012. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz barátot nem sikerült szereznem, van 2-3 ún. barát, de ők is inkább haverok, annyira közel nem érzem őket, egyszerűen nem ért meg engem senki sem igazán, szenvedek a szeretethiánytól, de hiába minden nem találok egy lányt sem, akivel meglenne a kölcsönös testi-lelki vonzalom.
2012. máj. 20. 19:24
 4/7 anonim válasza:
Én is probáltam baratokat szerezni de nemsikerült magűnyos lány
2012. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocs német a bill...magányos
2012. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős dolog... Próbálkozol mást nem tudsz tenni.
2012. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!