Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beképzel, abszólut öntelt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beképzel, abszólut öntelt, lekezelő nőkkel, hogy "korrekt" viselkedni?

Figyelt kérdés
Mentem egyik nap az utcán(hozzáteszem magas, igényes fiatalember vagyok, nem hánynak rám a csajok mikor meglátnak) és jött egy csaj valakikkel.Mikor egész közel voltak a csaj mind emelte a fejét oldalast, nem tudta, hogy nézzen már le, hogy fölényeskedjen, jött hogy orrba vágjam, annyira hihetetlenül idétlen, lekezelő viselkedése volt.Tudom, ez csak egy gesztus volt, nem mondott semmit elmentem mellette anélkül hogy elküldjem valahova, mert a szüleim úgy neveltek hogy nővel azért nem bezsélünk, viselkedünk akárhogy, de ami sok az sok.Talán helyesen cselekedtem, azzal, hogy nem mondtam semmit, és elnéztem felette, szerintem ez az ő harca saját magával, de per pillanat felhúzta az agyamat.Ti találkaztatok ilyen nőkkel akik azt hitték istennők pedig lehet 10 évvel is fiatalabbak, semmi különösebb teljesitménnyel(szakmailag vagy más téren)?

2012. máj. 21. 19:21
1 2
 11/12 CMD ***** válasza:

Komolyan felveszed egy idegen plázakurv@ viselkedését? Nem lehet erős lelki egyensúlyod, ha ilyen dolog ki tud zökkenteni.


Amúgy meg nem kell foglalkozni az ilyenekkel. Bár aki rendben van belül magában, annak ez alapvető.

2012. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát temperamentumos vagyok amióta magamat tudom, nem mondtam hogy tökéletes vagyok.Pláne, ha én civilizáltan viselkedek erre jön egy hülye és úgy viselkedik mintha szidtam volna az anyját.
2012. máj. 21. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!