Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell a nőkkel viselkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a nőkkel viselkedni?

Figyelt kérdés

Még nincs különösebb tapasztalatom, de valahogy a virág / csoki kombinációtól hánynom kell, beszélgetni szeretek, poénokat nem eregetek, tudok és szeretek kérdezni.

Valami hiányzik mert nem akar összejönni a dolog (barátnő).

Legyek gyengéd? Romantikus? De hol a határ, mert nekem az már nyálasnak tűnik. Nem tudom érzésre sem eldönteni.



2012. ápr. 26. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ugy kell viselkedni a nőkkel, hogy egy csepp felelősséget se érezzenek azért, ami történik, csak hogy azt tudják mondani, hogy HÁT CSAK UGY MEGTÖRTÉNT.

ja és neked kell lenni a nyomásnak mindenben...nem pedig ülni és várni, hogy történjen a csoda magától

2012. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
7%

Hazudni kell neki, az bejön.

Le fognak pontozni, de ettöl függetlenül hallgass rám.

2012. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

21:01

A férfiaknak is hazudni kell. Ez is bejön!

2012. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
nem kell hazudni, elég ha nem hagyod, hogy belelássanak a kis lelkedbe.
2012. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Érdekeljen a másik fél,ennyi,majd jön magától.
2012. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

a francokat jön magától,legfeljebb ritkán.

pont erről a hatásról írt az első.

"csak úgy megtörtént"

manipulálni kell eleinte,fel kelteni az érdeklődését,majd leépíteni az egóját.

2012. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

nem az egóját kell leépiteni, csak az egóvédelmét. Senki sem szeret beégni, meg lelkileg sérülni. A nők meg fizikálisan és a lelkileg is ki vannak téve a sérüléseknek mert kis törékenyek.


másrészt meg mit érsz azzal, hogy érdekel téged a másik?


benyom egy olyat, hogy inkább hagyd békén, mert noha ő sem közömbös, de nem akarja bonyolitani az életét azzal, hogy érzelmi dolgokba bonyolodik veled...szal benyom olyanokat, hogy nem jössz be neki, meg balbalbabal, pedig nagyon látszik, hogy minden esélyed megvan nála.


én régen az ilyen látszolagos ellenállásos dolgoknál még elmentem volna sirdogálni, most meg totálisan irreveláns nekem minden ilyesmi.


pl: "arról ne is álmodj, hogy ma felmegyek hozzád dugni"

egy órával később már benne voltam.

2012. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

A nőkkel határozottnak kell lenni. Szóban is, tettekben is. Hogy lássák benned a férfit. Persze, nem árt odafigyelni a nőre, hogy mire reagál pozitívan. És abba az irányba menni tovább, ha az neked is fekszik. Ha hánysz tőle, akkor viszont keress másik csajt. :)

De ne felejtsd el, hogy a nők sem egyformák. Mindhez egy kicsit más a használati útmutató. :D

27N

2012. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel a határozottság -mániával ki van a.... határozott vagyok de utálok spontán dönteni, szeretem mérlegelni a lehetőségeket, mert idegesít ha esetleg kihagyom a jobbikat - és ez gyakran határozottlanságként jön le, pedig csak ilyen vagyok. Mert most miért baj ha a pasi szeret gondolkodni? Nincs rá idő vagy mi?
2012. ápr. 26. 22:46
 10/22 anonim ***** válasza:
határozottság itt azt jelenti, hogy tudod mit akarsz. Gondolkodni nyilván kell, hogy megtaláld a legrövidebb utat a célodig, vagy legalábbis ne tévutakra menj.
2012. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!