Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? Elhívtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? Elhívtam egy csajt talira, még nem biztos hogy eljön, de több mint valószínű. Ez lesz nekem az első " randim " Mik azok a dolgok amikre oda kell figyelni? Gondolok itt olyanokra hogy pl kínos csend elkerülése meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj oda, hogy magadat add. A csend (általában) nem kínos, nem kell bármi áron műjópofizni, csak hogy nehogy csend legyen. Viselkedj vele természetesen, lazán, de tisztelettudóan. És nyugi. Próbáld úgy felfogni, hogy egy barátoddal találkozol.
2010. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 18/F ( és még nem volt barátnőm ...)
2010. szept. 14. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a kínos csend nembaj, add önmagad, állítsd be magad egy überfaszacsávónak a csaj előtt.
2010. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindigmás a nevem válasza:


a kínos csend csak addig kínos, amíg nem töltitek ki szexel. nekem volt 1x egy észt csajom, nemigazán tudtunk beszélgetni, a nyelvi korlátok, ugyebár, de az ágyban marhajól kijöttünk.

2010. szept. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
örülök hogy mindigmás a neved, de ha ilyen egy paraszt álat vagy, ESETLEG nem kéne egy szerencsétlen pasinak itt tenni a töködet, b*azdmeg. Lehet hogy ő többet is akar egy csajtól mint jól meghúzni. Legalábbis remélem...
2010. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van... Nekem nem a sex az első.....
2010. szept. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!