Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban aki tetszik. Nem tudom hogyan kezdeményezzek nála, elég bátortakan vagyok, nem volt még csajom. Nem tudom, hogy ö is érez-e irántak vmit, igaz jóban vagyunk.

Légyszi segítsetek!

14/F



2012. máj. 22. 19:33
 1/7 Zsóka.a.a ***** válasza:
48%
menny oda hozáá és kérdezd meg tőle hogy mi a helyzet...ha azt mondja hogy bejösz neki akkor smárold le :)
2012. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD azért nem egészen így gondoltam
2012. máj. 22. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg nem,akkor fejeld le:)
2012. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsóka.a.a ***** válasza:
33%

ez is egy megoldás :)

vagy markold meg :P

2012. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok nyomulni:D
2012. máj. 22. 20:05
 6/7 Zsóka.a.a ***** válasza:
69%

NEm amúgy írj rá facen vagy msn en vagy skype-on ( amid van)

Beszélgess vele..dicsérd meg...hívd ki sétálni vagy fagyizni...kedves gesztusokkal közeledj felé....és elöbb utób kifog alakulni rólad egy benyomás...:):)

2012. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 23. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!