Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjam el randira? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killerdecsy kérdése:

Hogy hivjam el randira? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki már régóta teccik,és énis egy kicsit neki.El akarnám hivni randizni,csak nem tudom hogy hogyan kérdezzem meg tőle.Egyszer már elhivtam 1 éve,meg is fontolta,csak ő beteglett,aztán énis,és igy nem lett beőle semmi.Nincs valami ötletetek,hogyan hivjam el randizni,mert egy kicsit görcsölök miatta.(hüyle válaszokat kérlek ne irjatok)14f

2012. máj. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szia nem megyünk el fagyizni egyet?
2012. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
KÖSZ,ez egy jó ötlet :)
2012. máj. 22. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs kedved eljönni velem suli után/a hétvégén... (és majd te kitalálod, hogy hová)


Arra gondoltam, hogy suli után/a hétvégén elmenetnénk együtt...


Ráérsz iskola után/hétvégén? Szeretnélek meghívni/elhívni...


Válogass! :)

2012. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el ugyanúgy, mint tavaly :D
2012. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat :D
2012. máj. 22. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne kedved meginni velem egy...

Eljönnél velem a...

Nincs kedved valamikor....

Válogass! :D

És ha már tanácsadás, akkor egy bölcseletet soha ne felejts el: "Ne húzd ki a gyulát, amíg ő nem kéri. Vagy amíg nem alszik."

2012. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!