Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit történt velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit történt velem? Miért lehet ez a változás?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és azt tapasztalom mostanság, hogy egyre fiatalabb lányok izgatnak mind párkapcsolati, mind szexuális téren. Eddig is a fiatalabb lányokat szerettem, de inkább a 17-22 év körülieket, viszont az utóbbi időben már inkább a 14-16 év körüliek kezdtek el érdekelni és nem tudom mitől ez a változás. De egyre erősebben vonzódom a fiatal tini lányokhoz.


Szerintetek mi lehet az oka? Más is tapasztalt már hasonlót? Nem akarok pedofil lenni és ne is sértegessen, aki csak ezért tud írni! Én normális kapcsolatra vágyom, nem a mindenkit megdugok típusú fiú vagyok egyébként.



2012. máj. 23. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg 20 évesen vagyok így. Nálam 15 az alsó határ. Többnek én sem nézek ki, plusz a tapasztalathiány is befigyel.
2012. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lényeg lemaradt... Szóval, nálam ezek miatt fontos, hogy fiatalabb legyen (pár évvel) a lány.
2012. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért, mert szűz lányokra buksz?:)

A környezetemben amúgy egyre több veled egykorú srác tűnt fel, hogy a 14-16 évesekre hajtanak, pont úgy, mint te. Elég érdekes... Ez az új divat?:D

2012. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

mert 15-16 évesen még nincsenek kihízva annyira.

szóval az alakjuk sokkal nőiesebb,míg sport nélkül,vagy minimum normális táplálkozás nélkül 20-22 körül más vaskosodnak,narancsbőr,löttyeteg stb.

a tinilányok feszesek többnyire és testileg közelebb állnak az ideális nőhöz.

2012. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én haverjaim nem ilyenek, ők a saját korosztályukra hajtanak inkább, sőt engem gúnyolnak, hogy pedomaci vagyok, pedig nem. Meg hát ez is eléggé zavar, hogy emiatt biztos elítélnének sokan, meg azt hinnék gonosz vagyok és csak kihasználnám a lányokat, pedig nem az vagyok, tényleg.


Nem is tudnék akárkivel lefeküdni, fontosak számomra az érzelmek, de mostanság elbűvölnek ezek az aranyos, ártatlan fiatal lányok. Persze tudom, hogy nem mind az, de mégis annak tűnnek, olyan fiatalnak, játékosnak, törékenynek, szeretnivalónak, legszívesebben egész nap ölelgetném, puszilgatnám őket, ha meglátok egy nekem tetszőt a buszon például. :D


Sőt, amúgy úgy vettem észre én is bejövök ezeknek a lányoknak, buszon is nem egy lány próbált szemezni velem vagy babrált a hajával és látszott, hogy zavarban volt tőlem, sőt volt olyan, aki meg is bámult, szinte már csábított, hogy lépjek már, ő elég bátor kislány volt. :D

2012. máj. 23. 01:03
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 01:00


Na ebben igazad lehet. Mindig is imádtam a vékonyabb, alacsony lányokat, kicsi, feszes cicikkel, popóval bájos arcocskával.

2012. máj. 23. 01:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen tipus idősebben is.

Esetleg várd meg, amig megoregszel eléggé, és ők is nagykoruak lesznek. Egyébként amint beleszeretsz valakibe, mindegy lesz, hogy mennyivel tér el ettől az alkattól...:) Szóval ez azért is van, mert még nem voltál szerelmes.

2012. máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!