Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek lányokkal ha nem vagyok valami jóképű?

Figyelt kérdés
19/F
2012. máj. 23. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Próbáltál már kimnenni a gép elől?
2012. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kocsmában!:) csak vicc volt!:)
2012. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
interneten, társkereső oldalakon, szingli-discokban
2012. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bárhol csak egy ugyanolyan nem valami szép csajt kell keresned.
2012. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem disco, szórakozó helyek ahol sok lány van!
2012. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
felmentem a rondarandi.hu-ra és ott is tele van jó csajokkal az oldal.
2012. máj. 23. 12:45
 7/9 tetro ***** válasza:
ugyanott ahol a jóképűek, csak kevesebb sikerrel
2012. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott, ahol nincsenek jóképű pasik, hanem mondjuk te vagy egyedül férfi, illetve a nemek aránya nagyon egyenlőtlen, sok a szuka, kevés a kan: tánctanfolyam, lányos jellegű főiskolák (tanítóképző, óvónőképző), csajos helyek...

Ilyen helyeken nem fognak összehasonlítani más pasikkal, mert nem áll ott melletted egy Brad Pitt kinézetű csávó, aki elvonja a nőstények figyelmét és kontrasztot kelt a te ocsmányságoddal.


A net ilyen szempontból nagyon nem javasolt, mert ott a lányok egyszerre 1000 férfi adatlapját látják, kilistázzák és aki kicsit is csúnyább, azt egyből bezárják, letiltják egy szó nélkül törlik az üzeneteit.

Személyesen visszautasítani azért nehezebb, mert a szemedbe kell nézni, ott rögtön reagálhatsz a kellemetlen pillantásokra, javíthatsz az esélyeiden.

Szóval a személyes ismerkedést javaslom csajos helyeken, akár kocsmákban is, ahol lánycsapatok buliznak.


Én is nagyon rút arcú vagyok, nagy görbe orral, viszonylag rosszak a fogaim, kopaszodok már 19 éves korom óta, pocakom is van, de személyesen általában tudok olyat villantani, ami ha nem is minden nőnek, de elég soknak bejön. Van fellépésem, amivel hatást váltok ki és máris nem a gnóm fejemet nézik, hanem a szövegemet figyelik.


24/F

2012. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy akik nem szép csajokat ajánlgatnak, azok nincsenek tisztában a nők igényeivel: a csúnya lányok is a jó pasikra hajtanak! Szóval kb. ugyanannyi esélyed van egy csúnya, mint egy szép lánynál.


A netes társkeresőket meg felejtsd el, ott a kép és az adatlap alapján egyből leírnak a lányok egy nem túl jóképű pasit.

2012. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!