Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek facebook chat-en? (tudom, hogy gáz, de nincs más megoldás)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, régóta ismerősöm, de még sose beszéltünk, és csak nagyon ritkán találkozunk élőben. Hogyan, milyen szöveggel kezdhetnék vele beszélgetni?

20/L



#ismerkedés #Facebook #chat kezdeményezés
2012. máj. 23. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Oké bocsánat,azon átsiklottam,elég részeg vagyok...
2012. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahogy mindenki szokta..."Szia hogy vagy?", aztan alakul tovább...
2012. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szia, nem tudom hogy az óta történt-e valami... de írj rá úgy ha szia nem te voltál mondjuk xy helyszínen (mozi előtt vagy valahol nem muszáj valósnak lennie) és akkor erre vissza írja ha : nem és akkor mondhatod neki jó akkor biztos valaki más volt nagyon hasolítod rád.. stb...
2012. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Már nem aktuális a kérdés, nem írtam neki végül, de nem is baj, mert azóta megismerkedtem egy másik fiúval... személyesen, chat nélkül! :D

2012. júl. 17. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!