Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A párom anyja egy veréb. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja egy veréb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együtt a pasimmal, így természetes, hogy néha átmentem hozzájuk. De kicsit kellemetlen az egész, mert az anyja néha elvárta, hogy segítsek neki pl megteríteni az asztalt. chh.. Eddig belementem a dologba, de már egyre nehezebben tűröm. Mégis mit képzel magáról?
2012. máj. 23. 18:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
lehet, hogy csak családtagként akart kezelni. Ha nem tetszik akkor megmondod, hogy szeretnéd, ha nem vonna be a család közös életébe ,mert te csak a párodért vagy a házban.
2012. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy csak én látom igy de pl ha átmész ebédelni szerintem igenis belefér hogy segits megteriteni ennyit te is megteszed ha már ö föz rátok, inkább örülj neki hogy ha ennyi segitséget kér csak és megprobál befogadni. Bezzeg engem nem kértek meg ilyenre csak kiutáltak mert nem voltam szimpatikus :D
2012. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%

Még mindig jobb, mintha rád mászna és bálna lenne. :D


Amúgy ezt én sem bírtam, ha mások parancsolgattak neekm elég önálló, független, makacs, önfejű természetem van. Meg lázadó típus vagyok.

2012. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
Jaj már ez az állandó bálnázás mi van veled ?:D:D
2012. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Most jól értem a problémád, komolyan nehezedre esik néhány tányért és evőeszközt az asztalra rakni? Besz*rok...
2012. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Megnézi,ogy csak az ágyban vagy aktív a kisfának vagy többre is képes vagy-e? Ahogy elnézem, belőled sem lesz feleség. :)
2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%
Ha túl sokat csiripel szedd le egy légpuskával.
2012. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés hogy elkezdett teríteni, aztán meg csúnyán nézett rád mert nem segítettél, vagy nem kedvesen szólt hogy segíts, tehát tényleg elvárta, VAGY normálisan megkért hogy menjetek oda segítsetek megteríteni hogy ne egyedül csináljon mindent és egyetek együtt..? Nagy különbség van a kettő között. Az első esetben nekem sem lenne kedvem segíteni mert ha vki megkér valamire tegye normálisan, viszont ha a második eset áll fent akkor meg egy lusta kis rib@nc vagy aki túl sokat képzel magáról és akit elkényeztettek a szülei otthon :D a legkevesebb hogy segítesz, illetve tisztelettudó vagy a barátod szüleivel...jól leosztottalak volna a barátod helyében ha meghallom h ezen parádézol :)

két esetet felsoroltam, döntsd el melyikbe tartozik a szituáció..


F22

2012. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Ez egyértelműen provokáció, vagy pedig nagyon idióta vagy :D
2012. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
Adjál neki kenyérmorzsát.
2012. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!